0

باران یکی از نعمت های بیشمار خداست که حیات جانداران را تضمین میکند. اما همین بارش باران، اگر زیاد باشد و به درستی مدیریت نشود، تبدیل به بلای آسمانی و مشکل ساز میشود. در مورد بارش باران در خواب هم میتوان همین دید را داشت. یعنی تعبیر خواب بارش باران، هم میتواند مثبت وهم منفی باشد. خب مثبت یا منفی بودن این خواب به چه چیزی وابسته است؟ به اینکه چه کسی این خواب را دیده، کجا اتفاق افتاده، چه نوع بارانی بوده و چه احساساتی در خواب درگیر بودند.

پس باید عوامل زیادی را در تعبیر بارش باران در خواب در نظر بگیریم. در این مطلب، ما با در نظر گرفتن این عوامل، تعبیر خواب بارش باران شما را میگوییم.( حتی موارد نادر را)

معنای عمومی بارش باران در خواب

پرتو امید

باران نماد امیدی است برای کسانی که دسترسی فوری به آب آشامیدنی ندارند. درسته که باران خیلی زیاد خوب نیست، ولی همیشه بعد از آن، رنگین کمان زیبایی هم دیده میشود. پس یکی از تعابیر بارش باران در خواب میتواند این باشد که با اینکه الان مشکلات زیادی دارید، ولی میدانید در نهایت یکی یکی به این مشکلات غلبه خواهید کرد و پیروز و قویتر از قبل خواهید شد.

فراوانی در آینده

بارش ملایم باران در خواب، یعنی زندگی شاد و رضایت بخشی را در آینده نزدیک تجربه خواهید کرد. تا وقتیکه نظرمان نسبت به این نوع خواب مثبت باشد، ثروت و باز هم ثروت را جذب میکنیم. پس سعی کنید همیشه به جنبه مثبت مسائل نگاه کنید.( حتی اگر موقعیتی به ظاهر بد به نظر برسد)

هنر پذیرش

باران در خواب این پیام را میدهد که ای کسی که این خواب را دیدی، قبول کن که مشکلات می آیند و میروند. تجربه و درگیر شدن در بعضی از مسائل حتماً به این معنی نیست که ما در حال تنبیه شدن هستیم. پس قبول کنید که همیشه سختی ها را پشت سر خواهید گذاشت و واقعیت هم همین است. تمام مشکلات راه حل هایی دارند، فقط باید آنها را پیدا کنیم.

۱۰ تعبیر خواب باران رایج

تعبیر کلی

تعبیر مثبت بارش باران در خواب، موفقیت است. البته میشود تعبیر های دیگری هم داشت که شامل: معنای افسردگی و غم و اندوه یا مسائل عاطفی عمیق میشود. با این همه، این نکته مهم است که اگر جزئیات خواب باران شما مبهم است، این خواب به سادگی به شما این پیام را میدهد که چشم انداز روشن و مثبتی در زندگی پیش رویتان تجربه خواهید کرد.

خواب با دیدن باران روی من

اگر در خواب، باران روی شما می بارد، تعبیرش این میشود که در زندگی شما، مسئله ای هست که با اینکه خیلی مهم است و نیاز به تمرکز دارد، ولی نسبت به آن بی تفاوت هستید. این مسئله میتواند مربوط به شغل و تجارت شما هم باشد. قبل از اینکه این مسئله به نقطه بحرانی و انفجار برسد، در اسرع وقت فکری به حال آن بکنید.

خواب بارش باران در خانه

اگر در خواب، در خانه هستید و باران می بارد، به این تعبیر می توان توجه کرد که قرار است در زندگی خود با مانعی روبرو شوید. این احتمال هست که شما احساسات خود را در مورد این موضوع درون خودتان بریزید و به کسی بروز ندهید. ولی به این هم دقت کنید که با عدم بروز احساسات تان، صداقت و اطمینان شما نسبت به اطرافیان و حتی خودتان آسیب بدی میبیند.

بارش خون

اگر در خواب دیدید از آسمان خون می بارد، به این معنی است که پس از سالها دوری، به طور غیر منتظره دوست قدیمی یا عشق قبلی تان را خواهید دید. اگر هنوز هر دو مجردید، وقت خوبیست آستین بالا بزنید و گذشته را جبران کنید! اما اگر طرف مقابل ازدواج کرده، رفتاری انجام ندهید که غیر قابل برگشت باشد و بعدا پشیمان تان کند.

باران شدید

بارش شدید باران در خواب، یک نشانه منفی است و نشانگر مجموعه حوادث تلخ است که قرار است در آینده ضربه سختی به زندگی شما بزند. در واقع این خواب هشدار میدهد که قرار است با تک تک مشکلات، کلی کلنجار بروید. پس از خانواده و دوستان مورد اعتماد تان کمک بگیرید، چون به تنهایی موفق نخواهید شد.

بارش سنگ از آسمان

بارش سنگ در خواب، به سقوط در حوزه شغلی معنی میشود. البته به این معنی نیست که دیگر نمیتوانید خودتان را سرپا کنید. اگر بخواهیم جنبه روشن این خواب را ببینیم، این تعبیر را میفهمیم که با عبور از مشکلات، خودمان را بازسازی می کنیم و قوی تر از گذشته زندگی را به پیش میبریم.

باریدن آتش

بارش آتش در خواب نقش پررنگ پول در زندگی را نشان میدهد. یعنی فعلاً شما رسیدن به پول را اولویت اصلی زندگی خود قرار داده اید. بهتر است خوب پس انداز کنید و ولخرجی نکنید تا در مواقع لازم، به اندازه کافی پول برای رفع نیاز تان داشته باشید.

از آسمان ماهی می بارد

اگر در خواب تان از آسمان ماهی باریده است، خیلی خواب خوبی دیده اید و این خواب دارای پیام مثبت است. خواب شما این نوید را میدهد که قرار است در بین رقبای سرسخت خود پیروز و سربلند شوید. در واقع، زندگی به شما شانس و فرصت چشیدن طعم موفقیت را خواهد داد. قرار است ایده هایی که در ذهنتان دارید، به واقعیت تبدیل شود.

بارش قورباغه

وقتی در خواب از آسمان قورباغه میبارد، یعنی مسیر انتخابی شما درست است. قرار است فرصت های گوناگونی به دست بیاورید. فرصت را غنیمت شمرده و خیلی زود از آن استفاده کنید.

باریدن مار

مار در واقعیت ممکن است موذی و ترسناک باشد، ولی در خواب برعکسش هم صادق است. یعنی مار در خواب به معنی اعتماد به نفس و انعطاف پذیری است. حالا شما در آمادگی بالایی هستید و این بهترین زمان برای دنبال کردن اهداف است.

خوب حالا چیکار کنم؟

نحوه برخورد شما با این اطلاعاتی که دادیم،کاملا به خود شما بستگی دارد. فقط همیشه این نکته مهم یادتان باشد که خواب ها، برای راهنمایی شما هستند، نه کنترل شما.

بخش آخر

ژیمناستیک مشهور، شب قبل از مسابقه جهانی، درخواب دید که از آسمان سنگ می بارد. تعبیر خواب او این پیام را می داد که فردا قرار است در کسب مدال طلا شکست بخورد. اما این شکست، به این معنی نبود که کار او دیگر تمام شده است. واضح است که همیشه نمی توان پیروز میدان بود و باید عرصه های دیگر را هم تجربه کرد. پس از این خواب، او تصمیم گرفت که از این به بعد، به جای نقش مبارز، اینبار با نقش داور و سفیر وارد میدان شود و در نهایت هم در عرصه جدید، خوش درخشید.

مطالب مشابه

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.