آموزش دانلود ویدیو از تیک تاک (شامل  ۵روش عملی و رایگان)

0

یکی از شبکه های اجتماعی که برای کاربران بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است، تیک تاک است. کاربران در تیک تاک، ویدیو های کوتاهی را به اشتراک می گذارند که جذابیت خاصی دارند و ممکن است شما از بعضی از این ویدیوها خوشتان بیاید، ولی ندانید چگونه میتوانید ویدیو های دلخواه تان را دانلود کنید. به همین خاطر مقاله آموزش دانلود از تیک تاک را آماده کردیم تا کار شما را راه بیندازیم. پس همراه ما باشید.

نکته: معمولاً در تیک تاک میتوانید به طور مستقیم ویدیوها را ذخیره و دانلود کنید، ولی ویدیو هایی هم هستند که توسط ناشر، بلاک شده اند و شما نمیتوانید مستقیم اقدام به دانلود کنید. برای دانلود این گونه ویدیو ها، میتوانید به روش های زیر عمل کنید.

سایت givefastlink

این سایت یک ابزار قدرتمند است که با کمک آن میتوانید ویدیو ها را از شبکه های اجتماعی مختلف دانلود و ذخیره کنید. این سایت، در مورد تیک تاک هم کاربرد دارد و شما میتوانید ویدیو های تیک تاک را بدون واترمارک دانلود و ذخیره کنید. برای دانلود با کمک این سایت به روش زیر عمل کنید.

اول، بعد از اینکه در سایت یا برنامه تیک تاک ویدیو دلخواه خود را پیدا کردید، از قسمت زیر ویدیو در تیک تاک، لینک ویدیو را کپی کنید.

حالا وارد سایت givefastlink.com شوید و لینک ویدیویی را که کپی کردید، در باکس مربوطه وارد کرده و روی دکمه دانلود کلیک کنید. بعد از چند لحظه، دو دکمه برای دانلود نشان داده میشود که یکی برای دانلود ویدیو با واترمارک و دیگری برای دانلود ویدیو بدون واترمارک است.

دانلود ویدیو از تیک تاک با pokotik

این سایت هم یکی دیگر از سایت های تخصصی است. با این سایت میتوانید ویدیو های تیک تاک را بدون واترمارک دانلود کنید. برای استفاده از این سایت، مراحل زیر را انجام بدید.

درست مثل آنچه در مورد سایت قبلی گفتیم، ابتدا وارد سایت یا برنامه تیک تاک شوید و بعد از پیدا کردن ویدیو دلخواه تان، لینک ویدیو را از قسمت زیر آن کپی کنید.

حالا وارد سایت pokotik.com شوید و لینک کپی شده را در باکس مربوطه وارد کنید و بعد روی دکمه دانلود کلیک کنید. این سایت هم بعد از چند لحظه، دو گزینه که یکی ویدیو با واترمارک و دیگری ویدیو بدون واترمارک است را نشان میدهد. طبق نیازتان، یکی از گزینه ها را انتخاب کرده و به راحتی ویدیو خود را دانلود و ذخیره کنید.

دانلود ویدیو از تیک تاک با pokotik

دانلود ویدیو از تیک تاک با سایت ssstik

این سایت هم مثل دو سایت بالایی برای دانلود ویدیو از تیک تاک طراحی و ساخته شده است. برای استفاده از این سایت، کافیست مراحل زیر را انجام بدید.

لینک ویدیو دلخواه خود را از سایت یا برنامه تلگرام کپی کنید.
حالا وارد سایت ssstik.io بشید و لینک کپی شده ویدیو را در باکس مخصوص وارد کنید و بعد روی دکمه دانلود مشخص شده کلیک کنید. چند ثانیه صبر کنید و بعد روی گزینه without watermark کلیک کنید تا ویدیو بدون واترمارک دانلود شود. اگر روی گزینه download mp3 کلیک کنید، فقط صوت ویدیو برایتان دانلود میشود.
دانلود ویدیو از تیک تاک با سایت ssstik

دانلود ویدیو از تیک تاک با سایت qload

این سایت هم مثل سایت های قبلی برای دانلود ویدیو بدون واترمارک از تیک تاک طراحی شده است. مراحل دانلود ویدیو های تیک تاک با کمک این سایت به شکل زیر است.

لینک ویدیو دلخواه تیک تاکی را از قسمت زیر ویدیو، کپی کنید.
وارد سایت qload.info شوید و لینک خود را درون باکس، وارد کرده و روی دکمه دانلود کلیک کنید.
پس از کلیک روی دکمه دانلود، ویدیوی شما آماده و به طور خودکار بدون واترمارک دانلود میشود.
دانلود ویدیو از تیک تاک با سایت qload

دانلود ویدیو از تیک تاک با ttdownloader

استفاده از این سایت هم ساده و درست مثل سایت های قبلی است و کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

لینک ویدیو تیک تاکی را کپی کنید.
وارد سایت ttdownloader.com شوید و لینک کپی شده ویدیو را در باکس مربوطه وارد کرده و روی دکمه get video کلیک کنید.
حالا با کلیک روی دکمه download video میتوانید ویدیوی مربوطه را بدون واترمارک دانلود کنید. اگر صوت ویدیو را لازم دارید، کافیست روی دکمه download audio کلیک کنید.
دانلود ویدیو از تیک تاک با ttdownloader

امیدواریم مقاله کوتاه دانلود ویدیو از تیک تاک به دردتون خورده باشد. حتماً در قسمت نظرات، نظر خود را ثبت کنید تا ما بفهمیم که چه مطالبی را برای شما تولید کنیم. با تشکر.

مطالب مشابه

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.