آموزش نحوه استفاده از کرم آبرسان

0

آموزش نحوه استفاده از کرم آبرسان| مرطوب کننده ها از پوست شما در برابر عناصر مختلف محافظت می کنند و پوست شما را هیدراته نگه می دارند. چون پوست صورت ما خیلی حساسه، پس به طور معمول باید از چند نوع کرم آبرسان برای صورتمان استفاده کنیم. همچنین برای اینکه بیشترین تاثیر را از مرطوب کننده بگیریم، باید آن را به روش معینی استفاده کنیم. حالا بریم ببینیم نحوه استفاده درست از کرم آبرسان چگونه است.

صورت را با آب ولرم بشویید

وقتی کرم آبرسان بیشترین اثر را میگذارد که پوستتان تمیز باشد. پس قبل از هر کاری، صورت خود را با صابون و آب ولرم خوب بشویید. بعد صورت خود را با یک حوله تمیز و نرم خشک کنید.( حوله را روی صورت نکشید.)

کرم آبرسان به شما کمک می کند تا هم رطوبت پوستی خود را حفظ کنید و هم سرعت جذب محصولات دیگر را سریع تر میکند.

اصلاً صورت را با آب داغ نشوید، چون همان رطوبت طبیعی پوست را هم از بین میبرید.

برای هر کاربردی، فقط به اندازه یک بادام

مقداری که در هر بار باید استفاده کنیم، بسته به نوع کرم آبرسان، فرق میکند. هر چه غلظت مرطوب کننده کمتر باشد، میتوانید مقدار بیشتری از آن استفاده کنید. اما مرطوب کننده غلیظ باید به مقدار کم استفاده شود، چون دیرتر جذب پوست می شود و قوی تر هم هست.

اگر از مقدار مورد نیاز تان مطمئن نیستید، به اندازه یک بادام استفاده کنید و نتیجه را بررسی کنید.

نکته

اگر بیماری پوستی (مثلاً اگزما ) دارید ، بهتره از کرم آبرسان غلیظ استفاده کنید. کرم های مخصوص روز، غلظت کم و کرم های مخصوص شب، غلظت بیشتری دارند.

مرطوب کننده را به نواحی مختلف بمالید

با نوک انگشت خود کرم آبرسان را به نقاطی مثل چانه، بینی ، گونه ها  و پیشانی بمالید. فراموش نکنید که هر بار از کرم در ناحیه گردن هم استفاده کنید.

به طور مساوی

کرم آبرسان را با نوک انگشت خود به طور مساوی در اطراف صورت خود پخش کنید. با حرکات دایره ای، مرطوب کننده را به سمت بالا و خارج، روی صورت خود بمالید. هنگام مالیدن کرم در نواحی دور چشم ها بیشتر دقت کنید و مراقب باشید.

اول اجازه بدید مرطوب کننده، خوب جذب شود، بعد، از لوازم آرایشی استفاده کنید.

کرم دور چشم

کرم دور چشم را با نوک انگشت، به پوست اطراف چشم بزنید. چون پوست اطراف چشم، خیلی نازک و حساس است ، خیلی ها دوست دارند از کرم خاصی در این ناحیه استفاده کنند. برای این کار میتوانید از کرم دور چشم استفاده کنید، چون به طور تخصصی برای این ناحیه تولید شده است.

بالم لب

بالم لب را روی لبهای خود بمالید تا آنها را مرطوب و محافظت کنید. لب های شما هم برای هیدراته ماندن، نیاز به رطوبت دارند. برای این کار، بالم لب بهترین گزینه است که لب های شما را نرم و حجیم نگه میدارد.

بالم لب را همیشه همراه خود داشته باشید تا در صورت لزوم، به راحتی دوباره استفاده کنید. حتی می‌توانید بالم‌لب را زیر رژ لب هم استفاده کنید.

خوب، امیدوارم مطلب نحوه استفاده از کرم آبرسان، برای شما مفید بوده باشد. با نظر خود از ما حمایت کنید. با تشکر.

مطالب مشابه

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.