5 نکته مهم که قبل از خرید کلاه گیس باید در نظر بگیرید

0

همه ما عاشق مو هستیم و دوست داریم ظاهر متفاوت و زیبایی داشته باشیم. ولی تغییر مکرر مدل مو برای خیلی از ما خوب نیست، چون باعث ریزش موهامون میشه. در چنین مواردی، شما باید یک کلاه گیس بخرید تا بتونید ظاهر جدیدی را بدون به خطر انداختن یکپارچگی و سلامت موهای طبیعی خودتون، به دست بیارید.

این روزها مو یک تجارت بزرگه و به همین خاطر، کلاه گیس های زیادی در بازار وجود داره. اما برای خرید کلاه گیس، باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

در این مقاله چند مورد از این نکات را به اشتراک میگذارم که به شما در خرید کلاه گیس خوب،کمک زیادی میکند.

خرید کلاه گیس با چه مویی؟

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید اینه که آیا به موی مصنوعی نیاز دارید یا موی انسان. هر دوی اینها مزایا و معایب خاص خود را دارند. پس وقتی می خواهید یک کلاه گیس  بخرید، نوع موی شما بستگی به بودجه و نیاز شما دارد.مثلا: موی مصنوعی ارزان‌تر است، اما کلاه گیسی با موهای انسان، به خوبی با موهای شما ترکیب می‌شود. علاوه بر این، کلاه گیس با موی انسان، همه کاره است و شما میتونید بدون هیچ مشکلی انواع حالت  را روی موهاتون انجام بدید. از طرف دیگه،درکلاه گیس با موهای مصنوعی، مو ها به هم نمیپیچند. ولی در کل، موهای انسان واقعی تر به نظر می رسند و می توان حتی این کلاه گیس ها را رنگ هم کرد. بنابراین، اگر بودجه دارید و به دنبال جنس با کیفیت هستید، کلاه گیسی با موی طبیعی انسان بخرید.

چه رنگی بخرم؟

نکته دوم، رنگ مو است. کلاه گیس ها در رنگ های مختلفی موجود هستند. تنها چیزی که نیاز دارید اینه که اطمینان حاصل کنید که کلاه گیسی  که قصد خرید دارید،در نور طبیعی خوب به نظر برسد و با رنگ پوست شما هم یکنواخت و هماهنگ به نظر برسد.

اندازه

اندازه کلاه گیسی که میخرید هم مهم است. اندازه سر هرکسی با شخص دیگری متفاوت است، پس مهمه که یک کلاه گیس با سایز مناسب، برای راحتی خودتون انتخاب کنید. اگر از فروشگاه خرید می کنید، خودتون آن را بررسی کنید. اما اگر به صورت آنلاین و از دیجیکالا میخرید، بهتره نظرات خریدار های دیگه را بررسی کنید. اگر مطمئن نیستید، میتونید یک کلاه گیس با بند الاستیک قابل تنظیم تهیه کنید.

طول کلاه گیس

همچنین باید طول مو را در نظر داشته باشید. اگر موهای بلندی دارید، احتمال گره خوردن زیاد است و پوشیدن آن آسان نیست. اما اگر موهای بلند ندارید، تجربه جدیدی برای شما خواهد بود. بنابراین، مهم است که طولی را که متناسب با سبک زندگی شما باشد، در نظر بگیرید.

سبک زندگی شما

 هنگام انتخاب کلاه گیس، باید سبک زندگی خود را در نظر بگیرید. این تصمیم مهمی است که می‌تواند کل ظاهر شما را تغییر بدهد. اگر ساده بودن را دوست دارید، پس باید کلاه گیس با رنگ طبیعی را انتخاب کنید. همچنین این موضوع به این بستگی دارد که چقدر حاضرید برای کلاه گیس هزینه کنید. شما نباید فقط برای تغییر سبک زندگی خود، یک کلاه گیسی بخرید که دوستش ندارید. شما باید صادق باشید و سبک زندگی خود را در نظر بگیرید.مثلا اگر به مدت 30 دقیقه وقت برای حالت دادن موهایتان صرف نمی‌کنید، خرید کلاه گیس با موی بلند را توصیه نمی کنم.

مطالب مشابه

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.