آموزش واترمارک کردن عکس ها در اندروید

0

گرفتن عکس عالی در گوشی شما می تواند بسیار دشوار باشد، اما وقتی آن را دارید، می خواهید مطمئن شوید که هیچ کس دیگری اعتبار آن را برای خود ثبت نکند. یکی از راه هایی که می توانید از عکس هایی که در اندروید خود می گیرید محافظت کنید، واترمارک کردن عکس در اندروید است. اگر عکس را با گوشی Android خود گرفته‌اید، می‌توانید با استفاده از یک برنامه اندرویدی، به سرعت یک واترمارک اضافه کنید. برای محافظت از تصویری که مال شماست، نیازی به استفاده از نرم افزارهای پیچیده ندارید.خب بریم سر آموزش انجام اینکار.

1. استفاده از Snapseed

شما نمی توانید در مورد همه چیز به گوگل اعتماد کنید، اما حداقل می توانید در مورد ساخت نرم افزار با کیفیت بالا به آنها اعتماد کنید. Snapseed(لینک دانلود این برنامه) یکی از بهترین ویرایشگرهای عکس برای اندروید است و تماما توسط گوگل ساخته شده است. در میان بسیاری از ویژگی های آن، امکان افزودن واترمارک به عکس های شما هم وجود دارد.

بعد از دانلود برنامهSnapseed،برنامه را باز کنید، سپس روی هر نقطه از صفحه ضربه بزنید تا عکسی را که می خواهید ویرایش کنید انتخاب کنید.

افزودن واترمارک Android Photos Tools

در حالی که تصویر بارگذاری شده است، روی Tools در پایین صفحه و سپس روی “Double Exposure” ضربه بزنید.

اضافه کردن واترمارک Android Photos Double Exposure

پس از آن، روی آیکون «Add Image» در پایین صفحه ضربه بزنید، تصویری را که می‌خواهید به‌عنوان واترمارک استفاده کنید، پیدا کنید، سپس اندازه آن را تغییر دهید و موقعیت آن را تغییر دهید، سپس روی نماد تیک در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.کار به همین سادگی تمام شد.

اضافه کردن واترمارک Android Photos Snapseed

2. استفاده از برنامه Add Text

اضافه کردن واترمارک Android Finished

این برنامه ممکن است به صراحت در مورد واترمارک کردن عکس‌های شما صحبت نکند، اما این مانع نمی‌شود که Add Text(لینک دانلود این برنامه) یکی از بهترین برنامه‌های واترمارک اندروید در سراسر جهان نباشد. با استفاده از این برنامه، می‌توانید به خوبی تصاویر، آرم‌ها، برچسب‌ها و همه چیزهای دیگر را به یک تصویر اضافه کنید و سطحی از شفافیت اطلاعاتی را که در نظر دارید، اعمال کنید.

اضافه کردن واترمارک اندروید افزودن لایه

وقتی برنامه باز شد، عکسی را که می‌خواهید واترمارک کنید انتخاب کنید، سپس در قسمت «Add Layer» انتخاب کنید که آیا می‌خواهید متن، عکس، شکل یا هر چیز دیگری اضافه کنید. هنگامی که لوگوی خود را اضافه کردید، کادر “Blend” را علامت بزنید تا پس‌زمینه‌ای که دارد حذف شود و کدورت ملایم خوبی به آن بدهید.

افزودن واترمارک Android Blend

می توانید لوگوی خود را تغییر دهید، آن را بچرخانید، اندازه آن را تغییر دهید، چشم انداز آن را تغییر دهید. پس از آماده شدن، روی فلش در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا آن را ذخیره کنید، سپس روی “Save Image” برای ذخیره آن به عنوان تصویر یا “Save Project” ضربه بزنید اگر می خواهید در آینده به ویرایش آن در برنامه ادامه دهید.

افزودن واترمارک Android Save Project

3. استفاده از برنامه Watermark

برنامه Watermark(لینک دانلود این برنامه) هم می تواند به شما کمک کند تا به تصاویر خود واترمارک اضافه کنید، اما این یک برنامه بسیار ساده تر است. وقتی نوبت به ویرایش واترمارک شما می‌رسد، گزینه‌های زیادی ندارد. اگر برنامه ای را دوست دارید که همه چیز را ساده نگه دارد، پس این برنامه را امتحان کنید.

واترمارک-نمک

به محض باز کردن برنامه، دو گزینه را در پایین مشاهده خواهید کرد: Photos و Logos. برای انتخاب تصویری که می خواهید واترمارک به آن اضافه کنید، روی Photos ضربه بزنید. اگر بلافاصله عکس مورد نیاز خود را ندیدید، کافی است روی گزینه Browse Folders ضربه بزنید تا همه فایل های خود را ببینید. برای افزودن یک متن خاص به عنوان واترمارک، روی “T” در بالا سمت راست ضربه بزنید. روی متن دوبار ضربه بزنید تا به پنجره جدیدی هدایت شود که در آن می توانید متن مورد نظر خود را اضافه کنید. علامت چک را برای ذخیره تغییرات خود انتخاب کنید.

واترمارک-فونت

این برنامه همچنین گزینه هایی را برای افزودن سبک Bold یا Italic به متن و تغییر فونت متن با ضربه زدن بر روی منوی کشویی ارائه می دهد. همچنین گزینه ای برای به اشتراک گذاری آثار خود با دوستان در بالا سمت راست وجود دارد. امیدوارم این آموزش کوتاه برایتان مفید بوده باشد. با نظرات خود از ما حمایت کنید.

مطالب مشابه

نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام

چگونه صفحه قفل گوشی اندروید خود را سفارشی کنیم

نحوه بازیابی عکس های حذف شده در اندروید

آموزش قفل کردن عکس ها و پیام های متنی شما

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.