کتاب صوتی بیگانه ای در دهکده

0

 

 

جلد کتاب بیگانه ای در دهکده

 

,

بیگانه ای در دهکده

مشخصات کتاب صوتی

 

نویسنده کتاب: مارک تواین

زبان کتاب: فارسی

فرمت کتاب: MP3

تعداد فایل ها: پنج فایل صوتی

حجم کل فایل های دانلودی: 92 مگابایت

قیمت کتاب: رایگان(فعلا)

 

درباره کتاب بیگانه ای در دهکده


«مارک تواین» در کتاب «بیگانه‌ای در دهکده»، در قالب داستانی خیالی، ماجرای ورود شیطان را به دهکده‌ای دورافتاده در اتریش ترسیم می‌کند؛ دهکده‌ای که مردم آن اعتقادات مذهبی‌ محکمی دارند، اما شیطان به سادگی‌ بین آنها راه پیدا می‌کند.

پسربچه‌ای که با عنوان شیطان وارد دهکده شده، اولین جنایت خود را مقابل سه کودک از اهالی آنجا مرتکب می‌شود، اما هیچ‌‎کدام از کودکان قادر به انجام واکنشی نیستند و به گفته‌ی راوی که یکی از کودکان است، آنقدر شیفته‌ی زیبایی سرمست‌کننده‌ی او می‌شوند که اعمال شیطانی وی را نادیده می‌‌گیرند.

شیطان به این وسیله، به مردم شهر نزدیک می‌شود و سعی‌ می‌کند با روش‌های خود، زندگی‌ مردم دهکده را تغییر دهد و مسیر زندگی‌ آنها را عوض کند.
تنها این سه کودک داستان، از هویت اصلی این بیگانه خبر دارند و در هر صحنه، ناظر اصل ماجرا هستند.

برخورد شیطان با اهالی دهکده، بسیار سیاستمدارانه است. جنایاتی که شیطان بی‌محابا انجام می‌دهد، به ناگاه کمک‌های پیش‌بینی‌‌نشده‌ای هم به ساکنان می‌کند و همین رفتارهای متناقض است که راه را بر واکنش قطعی اهالی دهکده دربرابر شیطان می‌بندد.
«مارک تواین» در این رمان، از تمام توانایی‌ خود برای روایت داستانی همه‌خوان و در عین حال سرشار از مضامین پیچیده‌ی فلسفی، مذهبی و اجتماعی بهره می‌گیرد.

*… شیطان همیشه آنگونه که تصور می کنیم سر راه ما سبز نمی شود و گاهی ممکن است خیلی جذاب تر از آنی باشد که به نظر می رسد و همین طور است طریقه فریب دادن و وسوسه کردنش گاهی از اموری ما را وسوسه می کند که هیچ شکی در آن نیست مارک تواین در داستان بیگانه ای در دهکده با زیرکی پرده از این موضوع بر می دارد. 

برشی از کتاب

مطالب مشابه

دریافت کتاب صوتی رایگان محرمانه مستقیم از سرای کتاب صوتی

نحوه کنترل دمای cpu

دانلود کتاب صوتی شب های روشن( رایگان )

کتاب روزگار سپری شده مردم سالخورده( دانلود رایگان )

کتاب کجا میریم بابا | دانلود کتاب صوتی کجا میریم بابا؟

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.