ترفندهای خرید کفش که همیشه به کارتان می آیند

0

ترفندهای خرید کفش که همیشه به کارتان می آیند

تا به حال توجه کرده‌اید که چرا کفش هم به اندازه لباس شما مهم است؟ در واقع نمی‌شود بدون ست کردن لباس با یک کفش مناسب و هماهنگ، به ظاهری خوب رسید. دوستداران کفش، همیشه به دنبال بهترین ها هستند. اما بهترین ها، اغلب گرانترین ها هم هستند. پس تا حد مرگ با فروشنده چانه می زنند تا خرید کفش ارزانی را تجربه کنند! اما موفق نمی شوند.

برای یافتن و خرید بهترین کفشی که مناسب شما باشد، باید ترفندهایی بزنید و ما این ترفندها را به شما می گوییم.

 خرید خارج از فصل

خرید کفش در خارج از فصل، منطقی به نظر نمی رسد، مخصوصاً اگر به فکر خرید کفش فصلی هستید. اما این کار فواید زیادی دارد. مثلاً می‌توانید خرید کفش زمستانی خود را در تابستان انجام بدید . با این کار می‌توانید بهترین کفش را با قیمت خیلی کمتری بخرید. پس در زمستان، به دنبال خرید صندل باشید و در تابستان، به سراغ چکمه و کفش های زمستانی بروید.

خرید آنلاین

https://www.uplooder.net/

این موضوع چندان هم مخفی نیست. کسانی که آنلاین کفش می خرند، معمولاً با قیمت‌های مناسب و بهتری می‌توانند کفش مورد علاقه خود را تهیه کنند. پس بهتر است جستجوی کفش خود را به صورت آنلاین انجام دهید . به دنبال سایت هایی باشید که کوپن و بن های تخفیف ارائه میدهند.

اغلب اوقات، این سایتها ، کفش مورد علاقه شما را با قیمت بسیار پایین تری از بازار اصلی کفش، عرضه میکنند. بعضی از این سایتها، حتی ارسال رایگان هم دارند و نیازی نیست شما هزینه ارسالی پرداخت کنید که این باعث می شود قیمت ها باز هم پایینتر بیایند.

اول تعمیر، بعد تعویض

https://www.uplooder.net/

به عنوان خریدار، طبیعتاً ترجیح می دهید از کفش گران خود نهایت استفاده ممکن را ببرید. اما آیا حاضرید یک کفش پاره و خراب را بپوشید؟ دور انداختن یک کفش آسیب دیده تازه خریداری شده یا خرید کفش گران قیمت دیگر، هر دو به یک اندازه برای شما دشوار است. پس بهتر است آسیب های جزئی را تعمیر کنید. کافیست به تعمیرگاه کفش بروید و بعد کفش تقریباً نو را پس بگیرید.

هر وقت لازم بود این کار را دوباره تکرار کنید تا زمانی که پول کافی برای خرید یک جفت کفش جدید را در جیب خود داشته باشید.

پشتیبان

https://www.uplooder.net/

خرید دو جفت کفش به جای یک جفت، دو برابر هزینه برای شما خواهد داشت. اما مزایای آن هم دو برابر خواهد بود. در موردش فکر کنید . اگر یک جفت خراب یا آسیب دید، همیشه می توانید جفت دوم را بیرون بیاورید و آن را در محل کار یا مراسم رسمی بپوشید. در این بین، فرصت کافی را هم خواهید داشت تا کفش آسیب دیده خودتان را تعمیر کنید.

البته خرید دو کفش، زمانی منطقی است که توان خرید را داشته باشید. در غیر این صورت، این کار را نکنید. نکته دیگر اینکه همیشه قبل از خرید کفش، قیمت ها را با هم مقایسه کنید تا مجبور نشوید پول بیشتری پرداخت کنید.

این ترفند های ساده خرید کفش را امتحان کنید. احتمالاً یک جفت کفش با کیفیت و با قیمت مقرون به صرفه گیرتان خواهد آمد. اگر شما هم ترفندی برای خرید کفش بلدید، خوشحال می شویم در قسمت نظرات، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه

راهنمای خرید پاوربانک مناسب نیاز شما

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.