معرفی کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلا است

0

کتاب سنگفرش هر خیابان از طلا است، همانطور که از اسمش پیداست، کتابی جذاب برای مدیران جوان است. نویسنده (کیم وو چونگ) یک میلیاردر خود ساخته است.

کیم وو چونگ

کیم وو چونگ همان فردی است که شرکت بزرگ و معروف دوو را راه‌اندازی کرده است. او با تلاش های شبانه روزی و صادرات کالاهای مختلف به بازار جهانی، ثروت زیادی را به دست آورده است.

این کتاب توسط شخصی نوشته شده است که خود به گفته هایش عمل کرده و به موفقیت رسیده است. پس ارزش دارد که ما هم با پول اندکی تجربیات چند ده ساله چنین فردی را در قالب کتاب تهیه کنیم و با مطالعه، از نصیحت های چنین فرد ارزشمندی استفاده کنیم.

 چرا به این کتاب نیاز دارید؟

سراسر این کتاب پر از داستان های کوتاهی است که به افراد تاجر (و کلاً هر کسی که خرید و فروش می کند) یاد می دهد که چگونه باید در دنیا رفتار و عمل کرد. این کتاب به شما نشان می دهد که چشم انداز و نگرش شما و کسب و کارتان در مورد فرصت ها چگونه باید باشد. در این کتاب شما در مورد اهمیت رویاها، چشم اندازها، خوش‌بینی و تصمیمات سریع و به موقع خواهید خواند.

با خواندن این کتاب یاد می گیرید که سخت کوشی به همان اندازه سود، مهم و لازم است. داستان های این کتاب حاوی نکات تجاری عمیق و قابل تاملی است که با عمل کردن به آنها، قطعاً کسب و کار شما تغییری اساسی را تجربه خواهد کرد.

 نکته پایانی

متاسفانه به دلیل بحران مالی ایجاد شده در آسیا و عدم حمایت کره از این نویسنده، کیم شکست بزرگی را تجربه کرد. این تاجر افسانه ای سالهاست که متواری است و مخفیانه زندگی می کند. حال انتخاب با شماست. می‌توانید این فرصت را غنیمت شمرده و با خواندن این کتاب با شیوه تجارت این مرد بزرگ آشنا شوید و یا به خاطر شکستش، موفقیت های ۵۰ ساله او را نبینید و کتاب را بی فایده تصور کنید.

اگر خواهان مطالعه این کتاب هستید، روی لینک زیر کلیک کنید و همین حالا کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست را از دیجی کالا سفارش دهید و پول آن را هنگام دریافت درب منزل پرداخت کنید.

مطالب مشابه

معرفی کتاب قورباغه را قورت بده

5 درس کلیدی از کتاب عادت های اتمی

معرفی کتاب جنایت و مکافات

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.