ترفند های آرایش چشم که مبتدیان عاشق دانستن آنها هستند

0

ارایش چشم |سر خود را به سمت بالا خم کنید.

ارایش چشم |سر خود را به سمت بالا خم کنید.

به جای این که مستقیماً در آیینه به جلو نگاه کنید، سر خود را به سمت بالا خم کنید و هنگام کشیدن خط چشم به پایین نگاه کنید.

با انجام این کار، نگاه بهتری به متقارن بودن یا نبودن آرایش خود خواهید داشت.

هایلایتر

برای اینکه کمی ارتفاع به قوس ابرو های خود اضافه کنید، کافیست هایلاتر را مستقیماً زیر ابروی خود بکشید برای به حداکثر رساندن نتیجه مراقب باشید بیش از حد هایلایتر را نکشید.

هایلایتر

همچنین برای بلندتر نشان دادن چشمان خود، هایلایتر را درست در بالای ابرو های خود بکشید.

https://www.uplooder.net/

هایلایتر به جلب توجه به بالاترین نقطه ابرو کمک  می کند. بنابراین به نظر می‌رسد که لیفت چشم انجام داده‌اید.برای استفاده آسان از خط چشم، مژه های خود را نقطه چین کنید و آن ها را با یک برس آرایشی به هم وصل کنید تا یک خط چشم ایجاد کنید.

https://www.uplooder.net/

برای داشتن ظاهری ظریف تر، فقط چهار تا شش نقطه به هر چشم اضافه کنید و آن را همان طور نقطه چین نگه دارید.

https://www.uplooder.net/

استفاده از خط چشم سفید، چشمان شما را باز تر و بزرگتر نشان می دهد. در حالی که خط چشم مشکی، چشمان شما را می بندد و آن ها را محکم تر و کوچکتر نشان می دهد.

https://www.uplooder.net/

با خط چشم بازی کنید.

هیچ راه درستی برای خط چشم شما وجود ندارد با آن بازی کنید. زیرا خط چشم، مرزهای چشم شما را تعیین می کند.میتوانید با خط چشم ، شکل طبیعی چشم خود را تغییر دهید. اگر چشم‌هایتان نزدیک به هم هستند، می توانید با کشیدن خط چشم فقط به گوشه های بیرونی، این توهم را ایجاد کنید که چشمان دورتر از هم هستند.اگر می‌خواهید چشمانتان بزرگتر به نظر برسند، سایه چین خود را کمی بالاتر از چین طبیعی خود قرار دهید.

با خط چشم بازی کنید.

یک پایه سایه چشم با رنگ خنثی یا سفید، به پلک های خود اضافه کنید تا سایه چشم شما را تشدید کند و همچنین ماندگاری بیشتری داشته باشد.

اگر می خواهید ظاهر دودی تری داشته باشید، مقداری سایه سیاه پایه روی پلک های خود بزنید و بعد سایه چشم رنگی خود را روی آن بکشید. به یاد داشته باشید که رنگ ها خوب با هم مخلوط شوند.

https://www.uplooder.net/

مژه های خود را با فشار دادن به پایه و سپس مجدداً با بیگودی معکوس، به طور کامل فر کنید. فر کردن موهای خود با فر معکوس، واقعاً مژه های شما را تقویت خواهد کرد.

https://www.uplooder.net/

دو لایه ریمل بزنید، اما مطمئن شوید که لایه اول، قبل از زدن لایه دوم خشک شده باشد. این یک روش خوب است تا به طور طبیعی مژه های خود را پرپشت تر نشان دهید.

https://www.uplooder.net/

اگر چشمانتان قرمز است، یک خط چشم با ته رنگ آبی اضافه کنید تا سفیدی چشمتان برجسته تر دیده شود.مداد چشم یا مداد ابروی خود را قبل از تراشیدن، در فریزر قرار دهید. یخ زدن مداد تان هم تراشیدن آن را راحت تر می کند، هم کشیدن مداد روی پلک های تان آسان تر می شود.

https://www.uplooder.net/

برای داشتن خط چشمی صاف، پلکها را کشیده و محکم نگه دارید.

امیدواریم این ترفند های آرایش چشم که کوتاه و مختصر بود، مورد استفاده شما قرار گرفته باشد آیا. شما هم ترفندی بلدید؟ در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

مطالب مشابه

مشکل خشکی پوست دارید؟ این 8 درمان خانگی را امتحان کنید

داروهای خانگی برای درمان خشکی پوست اطراف چشم

اسرار آرایش ، زیبایی و تناسب اندام مگان فاکس

ترفند های آرایش چشم که باید بلد باشید

درمان جوش صورت(خلاصه و مفید)

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.