جذابیت مردانه خود را در مقابل زنان،اینطور افزایش دهید

0

 با این ۵ نکته، جذابیت مردانه خود را افزایش بدهید.

 

بسیاری از ما قبول نمیکنیم که دیگران را بیشتر از روی ظاهرشان قضاوت میکنیم نه از روی رفتارشان. در واقع این موضوع از اول جزو طبیعت انسان بوده است.حقیقت جالب دیگر این است که بیشتر زنان نسبت به مردان به خوبی می دانند چگونه خوب لباس بپوشند و از پوست و ظاهر خود مراقبت کنند.

در واقع تعداد مردانی که به ظاهر خود اهمیت نمی دهند، بسیار بیشتر از زنان است.بی تفاوتی نسبت به ظاهر و آراستگی، معمولاً به دلیل باورهای زیر اتفاق می افتد:

⇐من نیازی به مراقبت از پوستم ندارم.

 

⇐من مرد جذابی نیستم.

 

⇐لوازم آرایشی، گران و بی فایده هستند.

 

⇐لباس های متفاوت تر از الان من هم نمی توانند ظاهرم را بهتر کنند.

من هم همین اعتقادات را داشتم. البته چرا باید برای افزایش جذابیت و استایل خود تلاش کنید، در حالی که حس شما را نسبت به خودتان تغییر نمی‌دهد. باید بدانید که چرا این اتفاق می‌افتد؟یکی از علت های این موضوع این است که مردان هنوز نمی دانند که چگونه باید از محصولات مراقبتی آرایشی و پوستی به خوبی و به درستی استفاده کنند.

با این حال، اگر از ظاهر و بخصوص پوست خود مراقبت نکنید، عواقب ۱۰۰% تضمین شده ای به سراغ شما خواهد آمد. مثلاً: پوست شما آسیب دیده و سریعتر پیر می شود. اگر به خوبی از پوست خود مراقبت نکنید، بیشتر خشک می شود.مطالعات نشان داده است که مردانی که به ظاهر و لباس پوشیدن و استایل خود دقت و مراقبت نمی کنند، زودتر پیر می شوند. خوب به نظر رسیدن در آیینه، تاثیرات مثبت مختلفی بر اعتمادبه‌نفس، سیستم ایمنی و طول عمر شما دارد.

شستن صورت به روش درست

این نکته اول است که من می‌خواهم با آن شروع کنم .مراقبت از پوست، همیشه حیاتی ترین جنبه مراقبت است.به نظر من ایجاد یک روتین عالی برای مراقبت از پوست و خوب به نظر رسیدن لازم است. شاید شما بهترین لباس ها را بپوشید و سخت تمرین کنید تا بدنی عضلانی داشته باشید، اما مراقبت بد از پوست، به درک دیگران از شما آسیب خواهد رساند.

اکثر مردم فکر می کنند صبح ها شستن صورت با آب و یا حتی بدتر با صابون، کار درستی است. ولی اینطور نیست، این کار باعث خشکی پوست و ایجاد چین و چروک یا آکنه می شود

اگر می خواهید تا حد ممکن زیبا به نظر برسید، باید پوست صورت خود را با ژل یا لوسیون شستشو بدهید. این کار پوست شما را مرطوب می کند و مواد مغذی ضروری را به آن می رساند.

اگر از این محصولات آرایشی استفاده نکنید، به زودی چین و چروک، سیاهی چشم و آکنه ظاهر می شوند و روند پیری پوست صورت شما سریع تر می شود.

چگونه انجام بدم؟

عادت شستن صورت با آب را با عادت شستن صورت با ژل یا لوسیون شستشو هر روز صبح و عصر،عوض کنید.

مرطوب کننده

توصیه می کنم به دارو خانه بروید و از یک متخصص، در مورد اینکه کدام محصول برای پوست شما بهترین کارایی را دارد، مشاوره بگیرید.من شخصاً بعد از شستن صورتم، از مرطوب کننده استفاده می کنم و کمی هم کرم دور چشم میزنم. در واقع کرم دوم، پلکها را آبرسانی میکند و چین و چروک و سیاهی چشم را کاهش می دهد.

مرد در حال مالیدن کرم به صورت

وقتی کارم تمام شد، مقداری کف اصلاح را روی موهای صورتم میمالم. من معمولاً قبل از شستن صورتم اصلاح میکنم. کف اصلاح صورت، پوست زیرین شما را هیدراته میکند. درست جایی که مرطوب کننده ها اغلب به آنجا دسترسی ندارند.

با افزایش سن، هر سال پوست ناحیه گردن هم تغییر می کند. شاید متوجه شده باشید که افراد مسن اغلب دچار افتادگی پوست گردن و چین و چروک های قابل مشاهده کردن می‌شوند. این روند طبیعی پیری است؛ زیرا ناحیه گردن، توانایی خود را برای هیدراته ماندن از دست می دهد.

با این حال اگر روزانه گردن خود را مرطوب کنید، سرعت این اتفاق را به شدت کاهش می دهید و پوست گردن را تا زمانی که به سن پیری می رسید، سفت نگه می دارید. این کار باعث می شود نسبت به سایر همسالان جوان تر و خوش اندام به نظر برسید.چیزی که بسیار مهم است این است که هر از گاهی کل بدن خود را مرطوب کنید من هفته ای دو تا سه بار این کار را انجام می دهم.

تراشیدن همه چیز

ما دیگر غارنشین نیستیم! با این حال بسیاری از مردان فراموش می کنند که چیزهایی روی بدن خود دارند که آنها را شبیه غارنشین ها میکند.می‌دانم این حرفم چالش برانگیز است، اما دلیل دارد.من همیشه مردانی را میبینم که با کپه ای مو روی صورتشان، در حال راه رفتن هستند و این طور به نظر می رسند که با شامپانزه ها فامیل هستند!

من قصد تحقیر کسی را ندارم و ادعا هم نمی کنم که ایده آل های زیبایی من از دیگران بهتر است. در واقع این تصمیم شماست که هر کاری که میخواهید، انجام دهید؛ اما این نکته را بدانید که برخی از عیوب مثل پرمو بودن بیش از حد، امروزه زنان را ناامید می کند. در واقع در این حالت شانس شما برای پیدا کردن شریک رویایی خود به میزان قابل توجهی کم می شود.

شما ممکن است ویژگی های خوب زیادی برای جذاب دیده شدن توسط زنان داشته باشید. اما اگر ظاهری شلوغ و بیش از حد مودار داشته باشید، هیچ کدام به دردتان نخواهد خورد.

در واقع اکثر مردان دوست دارند که زنان دائماً موهای بدن خود را اصلاح کنند، ولی چگونه انتظار داریم آنها به حرف ما گوش کنند در حالی که ما تمایلی به انجام این کار نداریم؟!

چگونه انجام بدم؟

بسته به ژنتیک هر فرد، همه کم و بیش موی بدن دارند همچنین ناحیه‌ای که در آن مو به شدت رشد می کند هم در هر فردی متفاوت است.به گفته زنان، زیبایی مدرن غربی برای مردان، کوتاه کردن موهای شکم، سینه، ناحیه تناسلی و زیربغل ها است.

می‌توانید موهای روی پاها و بازوهای خود را نگه دارید، اما نباید خیلی پرپشت و بلند باشند. پیشنهاد می کنم آنها را به اندازه دو یا سه سانتیمتر کوتاه کنید که مرتب تر به نظر برسند.اگر رشد مو های صورت شما مناسب و کافی است، بهتر است ریش داشته باشید.

√ مطالعات نشان داده است که مردانی که ریش دارند، ۱۰ برابر بیشتر از نظر زنان جذاب تر و مردانه تر دیده می شوند.

https://www.uplooder.net/

اگر موهبتی در صورت شما نیست، از دیگر نقاط قوت خود استفاده کنید. شاید شما خط فک قوی و چهره ای متمایز دارید. پس از پوست خود مراقبت کنید و آن را آشکار کنید.

داشتن این وسایل کوچک در حمام

من برای مدت طولانی هر روز صبح از خانه بیرون میرفتم بدون اینکه بفهمم بوی من مسئول کشتن پرندگانی است که بالای سرم پرواز می کردند! شوخی به کنار، من متوجه نمی شدم چقدر بوی بدی دارم.لباس های من عمدتاً چند روزی بود که شسته نشده بودند و به همین دلیل بو گرفته بودند. در این حالت خود فرد به سرعت دیگران متوجه این موضوع نمی شود. به علاوه من هر روز دوش میگرفتم.

لازم به توضیح نیست که اگر بوی بدی به مشام می رسد، این یک قاتل جذاب برای خانم ها است. پس حتماً یک ادکلن خوب در خانه داشته باشید. این یکی از کم ارزش ترین و لازم ترین اقلام در حمام مردان است.

مردی که عطر خوبی می زند، به وضوح در میان انبوه مردانی که این عطر را ندارند ،متمایز می شود.

چگونه انجام بدم؟

لباس ها، روبالشی ها و روکش لحاف خود را به طور مرتب بشویید. حداقل یک یا دو بار در هفته.هنگام دوش گرفتن، از مقداری ژل شستشو هم استفاده کنید.قبل از خروج از خانه مقداری ادکلن بزنید. این نه تنها تمام بوهای بد را خنثی میکند، بلکه در نهایت باعث می‌شود بوی فوق العاده خوبی داشته باشید.

هشدار

 اما مثل ۹۹ درصد از مردانی که این کار را اشتباه انجام میدهند، ادکلن را روی خود خالی نکنید. لطفاً این لطف را به دنیا بکنید!۳ تا ۵ بار اسپری، تمام چیزی است که شما نیاز دارید. خیلی ها در این کار اغراق می کنند.

https://www.uplooder.net/

هدف شما این است که وقتی مردم به شعاع یک متری شما می آیند، بوی خوب شما را بفهمند. نه اینکه در سراسر راهرو و یا کل اداره بوی شما را استشمام کنند.اسپری زیاد ادکلن روی کل بدن ممکن است باعث میگرن یا واکنش های آلرژیک در افرادی شود که با شما در یک اتاق هستند.احتمالاً باید آزمایش کنید تا بفهمید کدام ادکلن برای شما مناسب تر است و کدام رایحه را دوست دارید.

 فعال و سرحال بمان

ساده ترین و ارزان ترین و جاودانه ترین ترفند زندگی برای خوب به نظر رسیدن، ورزش است.افرادی که ورزش می کنند، عمر طولانی تری دارند، پوست سالم تری دارند، استقامت بدنی بیشتری دارند و جذاب تر هم به نظر میرسند .هرچه بیشتر حرکت کنیم، همه چیز بهتر به نظر می رسد. با تمرین با وزنه عضلات ما رشد می کنند. نیازی نیست که بدنساز شوید، اما داشتن حداقل سطحی از بافت عضلانی، هم برای سلامتی مفید است هم برای داشتن ظاهری زیبا.

ناگفته نماند که اکثر خانم ها اگر مردی ظاهری عضلانی داشته باشد، آن را بسیار جذاب می دانند. چون عضلات به عنوان ویژگی قدرت و نظم در نظر گرفته می شود.

چگونه انجام بدم؟

شروع کنید! باشگاهی ثبت نام کنید. اگر در گذشته ورزش نمی کردید، ممکن است این کار به سرگرمی جدید شما تبدیل بشود. 

تغییر فیزیکی( خواه کاهش وزن اضافی یا افزایش بافت عضلانی باشد) ارزش هر دقیقه ای که برای آن صرف میکنید را دارد.

رژیم غذایی

به نظر من یک رژیم غذایی سالم، کلید همه چیز در زندگی است. در مورد سلامتی یا بیماری، ظاهر جذاب یا غیر جذاب، حال خوب یا بد خلقی و غیره تصمیم میگیرد. من فکر می کنم که بسیاری از مردم در خوردن غذای سالم و همیشگی شکست می خورند. چون فکر می کنند تهیه غذای سالم زمان زیادی می خواهد و یا اینکه از سفارش دادن پیتزا پیچیده تر است. اما تهیه غذای سالم، ساده تر از آن چیزی است که بسیاری از مردم فکر می کنند.

اگر بخواهیم از دید دیگری به موضوع نگاه کنیم، تغذیه سالم فواید زیادی دارد که یک رژیم غذایی نامناسب آن را ندارد.اگر بدن خود را با کالری غذاهای ناسالم تغذیه کنید، چطور می توانید انتظار داشته باشید که عملکرد خوبی داشته باشید و سطح انرژی بالایی را در کل روز حفظ کنید؟

چگونه انجام بدم؟

شروع به خوردن غذاهای با ارزش غذایی بالا بکنید. 

به غذا به عنوان سرمایه‌گذاری روی بدن و جذابیت خود نگاه کنید. شما به معنای واقعی کلمه از آنچه می خورید، تشکیل می شوید.

مقدار زیادی سبزیجات، میوه ، چربی های سالم و پروتئین را در رژیم غذایی خود قرار دهید. اینها در رژیم غذایی همه افراد کلیدی هستند.میوه ها و سبزیجات درشت مغذی هایی را که بدن شما برای سالم ماندن دراز مدت نیاز دارد، تامین می کنند که باعث می شود همه چیز به خوبی کار کند.

مطالب مشابه

آنچه باید در مورد بالم لب بدانید

معرفی بهترین کرم های دور چشم ایرانی

درمان های خانگی برای خشکی پوست

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.