کتاب مرگ فروشنده| دانلود رایگان کتاب PDF مرگ فروشنده

1

کتاب مرگ فروشنده|«رؤیا مخدّر واقعیت است»؛

 

زمانی که زندگی تیره‌ و تار شود، تخیل و رؤیاپردازی برای جلوگیری از فروپاشی ذهن به پا می‌خیزد تا کمی اوضاع را تلطیف کند.

 

خلاصه‌ای از داستان کتاب مرگ فروشنده

 

شخصیت اصلی داستان ویلی بازاریاب کهنه‌کاری است که در گذشته در کار خود بسیار هم موفق بوده است اما الان در دوران کهنسالی متوجه می‌شود که مثل گذشته توان کار کردن ندارد. آخرین بار که ویلی برای بازاریابی حرکت می‌کند بدون هیچ فروشی خیلی زود به خانه برمی‌گردد.

لیندا همسر او قصد دلداری به او دارد اما ویلی مثل یک شکست خورده او را رها می‌کند و به آشپزخانه می‌رود. ویلی به دلیل شرایط سختی که تحمل می‌کند دچار زوال عقلی نیز شده است و در خاطراتش نیز سیر می‌کند.

 بیف و هپی فرزندان او هستند که آن‌ها هم موفق نشدند. بیف، پسر بزرگ او بیشتر از همه در جریان مشکلات پدرش است و بیشترین مخالفت را با او دارد. دلیل مخالفت‌های او هم این است که، زمانی که در مسابقات مدرسه شکست می‌خورد برای دلداری نزد پدرش می‌رود اما او را با زنی تنها می‌یابد. بعد از این حادثه قهرمانی که از پدرش در ذهن بیف ساخته شده بود به یک باره ویران می‌شود.

در این بین، تنها کسی که همچنان دوستی صمیمانه‌ای با ویلی دارد، چارلی است که گاهی اوقات با هم مثل گذشته بازی و صحبت می‌کنند. ولی پسر چارلی برخلاف بیف وکیل موفقی شده است که با اعتماد به نفس در بحث‌ها شرکت می‌کند.

ویلی به دفتر رییسش می‌رود تا با او درباره مشکلاتش صحبت کند و از او درخواست شغلی راحت‌تر کند اما رییس به راحتی او را اخراج می‌کند. اینجاست که به خاطر می‌آورد که برادرش بن به او پیشنهاد کرده بود که با هم به خارج بروند و کاری را شروع کنند ولی ویلی به او پاسخ داده بود که کار خوبی دارد و در همین نیویورک هم می‌تواند ثروتمند شود.

همچنین به خاطر آورد که دستفروش دوره‌گرد 84 ساله‌ای چقدر راحت با یک تلفن از اتاق هتلش خرج زندگی‌اش را در می‌آورد. بن اما الان بسیار ثروتمند شده و پیشنهاد کار جدید هم به ویلی داده است. همزمان با شکست ویلی، بیف هم که برای شغل جدید و ایده پولدار شدنش برنامه‌ریزی زیادی کرده است در آن شکست می‌خورد. ویلی متوجه می‌شود که خانواده او همگی شکست خورده‌اند و ادامه این مسیر غیر ممکن است. او برای فرار از این وضعیت سخت، تصمیمی عجیب می‌گیرد….

مشخصات فایل دانلودی کتاب مرگ فروشنده

نویسنده←آرتور میلر

فرمت کتاب←PDF

تعداد صفحات← 64 صفحه

حجم فایل دانلودی← کمی بیشتر از چهار مگابایت

[wps_button style=”stroked” url=”https://s20.picofile.com/file/8442811992/%D9%85%D8%B1%DA%AF_%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%AF%D9%87.pdf.html” target=”self” background=”#2D89EF” color=”#FFFFFF” size=”16″ icon=”heart-o” wide=”no” position=”center” radius=”5″ text_shadow=”0px 1px 1px #000″ rel=”nofollow” title=”Default Button” id=”default-button” desc=”رایگان”]دانلود کتاب مرگ فروشنده[/wps_button]

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. ناشناس

    ممنون بابت دانلود رایگان