کتاب ترس: ترامپ در کاخ سفید( نسخه صوتی و دانلود رایگان )

4

 کتاب ترس روایت‌گر جزئیات بی‌سابقه‌ای از زندگی تأسف‌بار و تأمل‌برانگیز «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا، را فاش می‌کند و تشریح می‌کند که او چطور درباره‌‌ی سیاست‌های مهم داخلی و خارجی تصمیم می‌گیرد.

درباره کتاب ترس

: ترامپ در کاخ سفید

«ترس: ترامپ در کاخِ سفید» کتابی سیاسی درباره‌ی رئیس جمهور «دونالد ترامپ» است که روزنامه‌نگار برجسته‌ی آمریکایی، «باب وودوارد»، در ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۸ نوشت و انتشارات «سایمون اند شوستر» آن را منتشر کرد.


باب وودوارد، که تاکنون درباره‌ی هشت رئیس جمهور از «نیکسون» تا «اوباما» گزارش‌هایی تحقیقی و مستند ارائه کرده است، این بار به تشریح جزئیات بی‌سابقه‌ای از زندگی پرتنش رئیس جمهور دونالد ترامپ در داخل کاخ سفید و نحوه‌ی اداره‌ی سیاست‌های خارجی و داخلی کشور می‌پردازد.


او در این کتاب، ترامپ را فردی «دمدمی مزاج»، «عصبی»، «بی‌سواد» و دچار «پارانویا» (ترس و بدگمانی) معرفی کرده است. وی همچنین در اثرِ پژوهشیِ خود نوشته است که مشاوران و اطرافیان ترامپ همواره کنترلش می‌کنند تا او حرکت نابه‌جایی نکند. یکی از این موارد نقشه‌ی ترور «بشار اسد»، رئیس‌جمهور سوریه، و «کیم جونگ اون»، رهبر کره‌ی شمالی، است.

وودوارد با استفاده از صدها ساعت گفت‌وگو با منابع دست اول، صورت‌جلسه‌ی ملاقات، خاطرات روزانه، اسناد و مدارک این کتاب را نوشته است. جزئیات با دقتِ تمام و به صورت روزمره به ثبت رسیده‌اند. این اثر به توصیف موضوعات کلیدی سیاست خارجی مانند کره‌ی شمالی، افغانستان، ایران، خاورمیانه، ناتو، چین و روسیه می‌پردازد.

ترامپ از این کتاب جنجالی که جزئیات اختلافات درون کاخ سفید را فاش می‌کند، به عنوان «جوک» یاد کرده است. کتاب ترس مطالبی تکان‌‌دهنده از مشروح مذاکرات بین وکلای ترامپ و رابرت مولر، بازرس ویژه‌ی تحقیقات درباره‌ی روسیه را بیان کرده و برای نخستین بار جزئیات این مذاکرات را فاش می‌کند و نشان می‌دهد چگونه مقامات ارشد دولت همگام با یکدیگر، نامه‌ها را از روی میز رئیس جمهور می‌دزدند تا اطلاعات حساس به مخاطره نیفتد.

در ادامه میتوانید کتاب ترس را از طریق لینک های زیر دانلود کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. شاداب

  کتاب کوتاه و مفیدیه

 2. ارش سلامی

  کتاب صوتی بیشتری قرار بدید

 3. Nezam می گوید

  فصل اول تا انتهای سوم برای آپلود نگذاشتیدعلت خاصی داره؟؟

  1. امین عباسیان نوبری اذر می گوید

   سلام، این کتاب به صورت تلخیص شده روایت شده است. با تشکر از نظر شما