با خواندن این کتاب ها، با اتفاقات مرگ و حوادث پس از آن، آشنا میشوید

0

مرگ، اتفاقی است که هر کس که به دنیا می آید، دیر یا زود آن را تجربه خواهد کرد .مرگ برای کسی استثنا قائل نمی شود و حتی پیامبران و بزرگان هم مرگ و اتفاقات آن سوی مرگ را تجربه کرده اند. انسان ها چون نمی‌دانند بعد از مرگ چه اتفاقی خواهد افتاد، به شدت از آن وحشت دارند و تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا از اتفاقات پس از مرگ آگاهی (هر چند کم) پیدا کنند.

سوالات بسیار زیادی درباره مرگ، ذهن ما را درگیر کرده است. اگر انسانها بدانند که رمان‌ها و کتاب‌هایی هستند که می‌توانند به سوالاتشان پاسخ بدهند، حتماً از آنها استقبال خواهند کرد. به همین خاطر، ما در اینجا کتاب هایی را به شما معرفی می کنیم که موضوع اصلی آن ها مرگ و حوادث آن سوی مرگ است. پس همراه ما باشید.

کتاب مرگ خوش (آلبر کامو)

جلد کتاب مرگ خوش

نویسنده در این کتاب تلاش کرده است تا با نشان دادن صحنه هایی مانند: مراسم تدفین و… بیگانگی و بی تفاوتی نسبت به دنیای مادی را به خواننده نشان بدهد.

کتاب مرگ خوش، حول محور مرگ می گردد. شخصیت اصلی این داستان بعد از کشتن یک نفر، به دنبال یافتن خوشبختی می‌رود و در این بین به سوالات زیادی که در ذهن خواننده درباره مرگ است، هم پاسخ داده می شود. توصیه می کنیم این کتاب زیبا را حتماً مطالعه کنید. می توانید نسخه چاپی این کتاب را از زیر تهیه کنید.

کتاب وقفه در مرگ

جلد کتاب وقفه در مرگ

این کتاب در سال ۲۰۰۵ و توسط نویسنده‌ای به نام ژوزه ساراماگو به چاپ رسیده است. داستان این کتاب درباره شهری است که مدتی است کسی در آن نمی میرد. اهالی این شهر از نمردن خوشحال هستند، اما در این میان اتفاقاتی رخ می دهد که باعث ایجاد مشکلاتی در شهر می شود. در اواخر این کتاب، درباره فرشته مرگ و اتفاقات عجیبی که رخ می‌دهند هم صحبت شده است.

بریده ای از کتاب وقفه در مرگ

مرگ، نمی تواند ظالم باشد، زیرا آنچه انجام می دهد (دست کم از منظر خودش) اصلاً ظالمانه نیست!

تاکنون پیش نیامده که کسی که قرار بود بمیرد، نمیرد. اما گویا در یک لحظه همه چیز تغییر کرده بود…

این کتاب را هم می‌توانید از لینک زیر تهیه کرده و مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنید.

کتاب اختراع انزوا

جلد کتاب اختراع انزوا

کتاب اختراع انزوا، اولین رمان نویسنده آمریکایی پل آستر است. نویسنده، داستان این کتاب را به دو بخش تقسیم کرده است. خواننده در بخش اول در مورد مرگ ناگهانی پدر آستر مطالبی را می خواند و در بخش دوم هم پاسخ سوالاتی درباره موضوعاتی مانند: تصادف، سرنوشت و انزوا به خواننده داده می شود.

نویسنده این کتاب به دلیل مرگ ناگهانی پدرش، خاطراتش با او را با نگاهی عصبی و گره خورده با مشکلات ذهنی و عینی اش برای خواننده کتاب روایت می کند. این کتاب نه رمان است و نه مقاله، بلکه چیزی است مابین این دو و در مورد موضوعاتی مثل: تنهایی و انزوا و … سخن می‌گوید.

این کتاب زیبا را از طریق لینک زیر به راحتی می توانید سفارش بدهید

کتاب استخوان های دوست داشتنی

جلد کتاب استخوان های دوست داشتنی

بی شک این کتاب یکی از بهترین ها در ژانر جنایی است. داستان کتاب درباره دختری است که به قتل رسیده است جنازه او در نزدیکی خانه‌اش دفن شده است، اما سه روز بعد اتفاقاتی می افتد که ابعاد این جنایت را هولناک تر و عجیب تر می کند.

نویسنده این کتاب، یک بار توسط فردی مورد آزار و اذیت قرار گرفت و زخمی شد. زخم جسمی و روحی این اتفاق آنقدر عمیق بود که نویسنده تصمیم گرفت این کتاب را بنویسد تا کمی از آثار منفی آن اتفاق را بکاهد. داستان کتاب استخوان های دوست داشتنی گیرا و جذاب است.

می توانید این کتاب زیبا را از اینجا به راحتی تهیه و درب منزل تحویل بگیرید.

مطالب مشابه

 کتاب روزگار سپری شده مردم سالخورده( دانلود رایگان )

کتاب مرگ فروشنده| دانلود رایگان کتاب PDF مرگ فروشنده

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.