دانلود رایگان کتاب صوتی نمایشی شهر بی ترحم

0

مانفرد گریگور درکتاب شهر بی ترحم راوی فاجعه زندگی انسانهایی است که بی هیچ اراده و اختیاری در جریان سیل بنیان کن و قایع قرار می گیرند و چون خاشاکی بی اراده با امواج به هر جا که حادثه می رود ، کشانده می شوند .

درباره کتاب شهر بی ترحم

نویسنده که تجربه تلخ شکست کشورش را به دوش می کشد و این شکست نه تنها به عواطف که به غرور جوانش نیز لطمه زده است دربیان داستان اندوه و حقارت مغلوب شدن را چنان ماهرانه می پردازد که خواننده را برای مغلوب شدن یک ظالم و تعدی کننده به دلسوزی وا می دارد .
دورفمایستر ، که علاوه بر کار روزنامه نگاری خود متعهد حمایت از افراد معلول بود ، در بازنشستگی در بد تولز زندگی می کرد. در سال ۱۹۸۱ نشان افتخار جمهوری فدرال آلمان به وی اعطا شد. وی در سال ۲۰۱۸ در بد تولز درگذشت.

*گرگور دورفمایستر (۷ مارس ۱۹۲۹ – ۴ فوریه ۲۰۱۸) روزنامه نگار و نویسنده آلمانی بود. دورفمایستر با نام مستعار مانفرد گریگور سه رمان منتشر کرد.
* فیلمی از این رمان به نام Stadt ohne Mitleid در سال ۱۹۶۱ ساخته شده است.

*این رمان بیش تر در بیشتر در ایالات متحده شناخته می شود که در آن فیلم شهر بدون ترحم با بازی کرک داگلاس ساخته شد و آهنگی به همین نام کاندیدای اسکار با اجرای ژن پیتنی ساخته شد.
*شنوندگان گرامی، به‌سبب اینکه قسمت دوم داستان شهر بی ترحم در آرشیو موجود نیست، خلاصه‌ای از آن را برای شما در نظر گرفته‌ایم. امیدوارم لذت ببرید.

میتوانید کتاب شهر بی ترحم را از طریق لینک های زیر دانلود کنید.

فصل اول

فصل دوم

فصل سوم

فصل چهارم

فصل پنجم

فصل ششم

مطالب مشابه

کتاب PDF سرگذشت ندیمه

کتاب صوتی زنگها برای که به صدا درمی‌آیند

دانلود کتاب صوتی جنگ صدام

دانلود کتاب پی دی اف عادت میکنیم

دانلود کتاب صوتی ناخدای پانزده ساله

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.