کتاب صوتی محرمانه مستقیم

0

دریافت کتاب صوتی رایگان | کتاب صوتی محرمانه مستقیم؛ آنچه جوانان نباید بخوانند! یادداشت‌های صمیمانه‌ای است از «اسماعیل شفیعی سروستانی» که برای جوانان از تجربه‌های ارزشمند زندگی خود گفته‌ است.

 

گاهی دست‌یافتن به تجربه‌های تلخ و شیرین به قیمت پایان‌یافتن جوانی تمام می‌شود. درباره‌ی ماجرای نگارش این کتاب در مقدمه‌ی آن آمده‌ است: «بیست‌واندی سال پیش از این، در یک حرکت ابتکاری، انتشارات سروش از برخی اهالی قلم خواسته بود تا با نگارش مطلبی با عنوان «نامه‌ای به دخترم» در انتشار مجموعه‌ای با همین عنوان او را یاری دهند.

 

اسماعیل شفیعی سروستانی، یکی از همین اهالی بود که مطلبی را قلمی کرد و در آن مجموعه چاپ و منتشر شد. باخبر بودیم که پس از آن، ایشان قلم را زمین نگذاشته و یادداشت‌هایی را با همان رویکرد نوشته‌است. به سراغشان رفتیم و از ایشان خواستیم تا آن مجموعه را از لابه‌لای پوشه‌ها و قفسه کتاب‌هایش درآورده و برای انتشار دوباره در اختیار ما بگذارد. درخواست قبول شد، اگرچه دوست‌داشتیم پس از این همه سال دوباره دستی در این یادداشت‌ها وارد کنند، اما به ما گفتند اگر در این یادداشت‌ها دست ببرم، چه بسا که هیچ وقت از زیر دستم خارج نشود. این اثر را به تمام جوانانی پیشنهاد می‌کنیم که پر از اندیشه‌ی کمال‌اند.»

 

بخشی از

کتاب صوتی محرمانه مستقیم

«دوستی داشتم که از دوران جوانی همه‌ی همّت و وقت خود را صرف بررسی موضوعاتی کرده بود که گمان می‌کرد می‌تواند از طریق آنها، مشکلات بسیاری را از سر راه تربیت کودکان و نوجوانان بردارد.

 

بدون اغراق، همه‌ی دوران جوانی تا میان‌سالی را صرف این کار کرده بود و از آنجایی که گمان می‌کرد با جلب نظر برخی مقامات از وزیر و وکیل گرفته تا کارمند و کارشناس وزارت‌‌خانه‌ها و سازمان‌های مهمّ فرهنگی، می‌تواند راهی برای حلّ موضوع و اصلاح‌‌گری پیدا کند، به سراغ همه‌ی آنها رفته بود و طرح و برنامه‌ی خود را ارائه کرده بود. دست آخر، وقتی از همه ناامید شد، تصمیم گرفت، خودش دست به کار شود، سرمایه‌ای کسب کند و از درآمد به‌دست‌‌آمده، آن موضوع را به سامان برساند.»

 

دریافت کتاب صوتی رایگان محرمانه مستقیم از طریق دکمه دانلود زیر.دانلود کتاب صوتی گوناگون از اینجا

حجم فایل دانلودی: حدودا 112 مگابایت!

 

 

مطالب مشابه

خلاصه کتاب تسلیم نشو تسلیم نشوم

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.