جوانسازي پوست|چطور جوانتر از سنمان به نظر برسیم!(کاملا عملی)

0

پاک کننده ملایمی برای صورت انتخاب کنید

https://www.uplooder.net/

جوانسازي پوست| پوست پیر اغلب نیازی به محصولات خشن ندارد ، زیرا معمولاً چربی اضافی ندارد. اگر شوینده شما بسیار خشن باشد ، روغن طبیعی پوست شما را از بین می برد و بنابراین پوست را خشک کرده و باعث پیری سریعتر آن می شود. به دنبال گروه هایی باشید که برای گروه سنی شما مناسب هستندو یا محصولاتی که خود را ملایم  یا  مرطوب کننده توصیف می کنند.

خانم ها باید همیشه، قبل از آرایش، صورت خود را مرطوب کنند  .

 • تمیز کردن صورت با افزایش سن، مهمتر هم میشود، چون آثار شیمیایی محیط را از پوست شما پاک می کند و آرایشباقی مانده را هم پاک میکند. پس تمیز کردن صورت خیلی مهم است، چون اگر ارایش به خوبی پاک نشود، باعث پیری زود رس پوست صورت میشود.

بعد از پاکسازی مرطوب کنید. 

https://www.uplooder.net/

مهم است که رطوبت پوست خود را افزایش دهید تا بتواند از خود مراقبت کند. پوست خشک، اگر مرطوب نباشد، سریعتر پیر می شود.اگر در مورد اینکه کدام مرطوب کننده را بخرید (در بازار صدها محصول وجود دارد) تردید دارید ، اطمینان حاصل کنید که محصول مورد نظر شما غنی و مرطوب کننده عمیقی است.مرطوب کننده فعلی شمابرخلاف محصولاتی است که ممکن است چند سال پیش استفاده کرده باشید.

 به یاد داشته باشید ، مرطوب کننده فقط مختص زنان نیست ، محصولات مشابه زیادی در بازار برای مردان وجود دارد.

برای جوانسازي پوست ، روزانه از ضد آفتاب استفاده کنید.

https://www.uplooder.net/

بسیاری از مرطوب کننده ها دارای محافظت از SPF هستند ، و این بدان دلیل است که محافظت از پوست در برابر اشعه مضر UV بصورت روزانه برای جلوگیری از آسیب دیدن از خورشید، بسیار ضروری است.

آفتاب یکی از عوامل اصلی پیری زودرس است ، بنابراین متخصصان پوست توصیه می کنند که هر روز حداقل از ضد آفتاب SPF 15 استفاده کنید تا از چین و چروک ، لکه های قهوه ای و رنگ کدر جلوگیری کنید. علاوه بر این ،این ضد آفتاب ها از شما در برابر سرطان پوست هم محافظت می کنند.

 • اگر قصد دارید برای مدتی زیر نور آفتاب باشید ، می توانید کرم ضد آفتاب را نه فقط روی صورت خود ، بلکه روی سینه و بالای دستان خود هم بزنید. این کار از ایجاد این لکه ها بر روی سینه و دست شما جلوگیری می کند. اگر قرار است واقعاً در معرض نور خورشید قرار بگیرید ، باید کرم ضد آفتاب را در سراسر بدن خود استفاده بکنید.

پوست خود را لایه برداری کنید.

https://www.uplooder.net/

 لایه برداری ملایم باعث تجدید سلول های پوست می شود ، بنابراین پوست جوان تر به نظر میرسد. محصولی را انتخاب کنید که مناسب سن و سال شما باشد. لایه برداری باعث می شود پوست شما نرم تر و روشن تر به نظر برسد. برای مردان ، لایه برداری قبل از اصلاح صورت می تواند روند اصلاح را آسان تر کند، چون موهای بیشتری را نمایان می کند.

موهای صورت خود را مدیریت کنید.

https://www.uplooder.net/

برای مردان ، این امر باعث می شود که شما ظاهری آراسته تر داشته باشید و به شما این امکان را می دهد که با افزایش سن ظاهر خوب خود را حفظ کنید ، و برای زنان ، این امر عوارض پیری را پنهان می کند. در اینجا نکاتی را باید برای هر جنسیت رعایت کرد:

 • مردان:  صورت خود را تمیز اصلاح کرده یا مرتب مرتب نگه دارید و موهای بینی و گوش خود را همیشه کوتاه کنید. شما می توانید موکن بینی را از داروخانه محلی خود خریداری کنید و استفاده از آن کاملاً ساده و بدون درد است. رشد موهای بینی، سن شما را زیاد نشان میدهد و همچنین شما را کثیف تر نشان می دهد.
 • زنان:  موهای صورت گاهی در زنان پس از یائسگی به دلیل تغییر سطح هورمون ظاهر می شود. برای  خلاص شدن از شر این مشکل ، چند راه آسان برای دور نگه داشتن آن وجود دارد که شامل لیزر ، اپیلاسیون ، کرم موبر و موهای زائد و نخ میباشد.
  • زنان همچنین باید توجه داشته باشند که ابروهای خود را تقریبا پرپشت نشان دهند. با بالا رفتن سن ، ابروهای شما ممکن است شروع به نازک شدن کنند ، بنابراین مطمئن شوید که آنها را با مدادی متناسب با رنگ ابروهای خود رنگ آمیزی کرده اید تا همچنان جوان به نظر برسید.

آرایش هایی استفاده کنید که باعث می شود جوان تر به نظر برسید

https://www.uplooder.net/

ده ها ترفند آرایشی وجود دارد که می تواند به زنان کمک کند ویژگی های آنها همچنان برجسته و همچنین علائم پیری را پنهان کنند. ترفند این است که آن لکه ها را پنهان کنید، در حالی که بر بهترین ویژگی های خود مانند چشم خود تاکید می کنید. در اینجا چند ترفند برای امتحان وجود دارد:

 • مطمئن شوید که از کانسیلر کرمی استفاده می کنید.
 • یک قطره رژ گونه در ارتفاع استخوان گونه خود استفاده کنید ، اما از رژگونه در حفره گونه های خود استفاده نکنید. با افزایش سن ، چهره شما در واقع چربی از دست می دهد و گونه های شما به طور طبیعی کمی گودتر می شوند. این می تواند شما را کمی پیرتر نشان دهد ، بنابراین نیازی به تأکید بیشتر بر روی رژگونه زیاد نیست.
 • استفاده از خط چشم قهوه ای را به جای رنگ مشکی شروع کنید. رنگ قهوه ای فریم های ملایم تری را دور چشم شما ایجاد می کند.
 • مژه های خود را نشان دهید. با بالا رفتن سن ، مژه های شما به طور طبیعی نازک تر و صاف تر می شوند ، بنابراین یا مژه های خود را فر کرده و یا حتی در صورت امکان از ریمل غلیظ استفاده کنید.
 • آرایش دور لب خود را به حداقل برسانید. رژ لب کم رنگ می تواند یک افزودنی عالی برای صورت شما باشد ، اما لب های خود را زیاد خط نزنید و از رژ لب روشن استفاده نکنید. با بالا رفتن سن، لب های شما نازک می شود.

امیدوارم با انجام این کارها به خوبی بتونید جوانسازی پوست انجام بدید و زیبایی خود را بیشتر کنید. با نظر خود از ما حمایت کنید.

مطالب مشابه

مراقبت از پوست در تابستان با بهترین توصیه ها

راز زیبایی پوست مدل معروف بلا حدید

پنج راز زیبایی و جوانی زنان کره ای

درمان جوش صورت(خلاصه و مفید)

منبع
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.