11 بازیگر فیلم اکشن که ما را به وجد می‌آوردند، حالا چه قیافه ای دارند؟

0
خلاقیت،سرگرمی | بسیاری از سلبریتی هایی که حرفه خود را روی فیلم های اکشن متمرکز می کنند ، به لطف مهارت های بدنی فوق العاده ای که به نمایش می گذارند ، وارد هالیوود می شوند. برخی از آنها جزو ورزشکاران المپیکی هستند ، در حالی که برخی دیگر، متخصصان هنرهای رزمی یا حتی بدنسازی هستند. بسیاری از دوستداران سینما از این بازیگران به عنوان قهرمانان بزرگ یا شرور یاد می کنند و از داستان های اکشن به یاد ماندنی آنها هم که با تماشای آنها بزرگ شده اند ، یاد می شود.

به همین دلیل است که  سرای کتاب صوتی  می خواهد شما را به سفری در زمان دعوت کند تا ببینید برخی از این ستاره های مشهور فیلم های اکشن، امروز چطور به نظر میرسند و تنها چند سال پس از شهرت آنها در نجات دادن دنیا و درست در زمانی که به آنها بیشتر نیاز داشتیم.

1. سیلوستر استالونه

https://www.uplooder.net/

سیلوستر استالونه  بازیگری است که به دلیل بازی در نقش چندین مرد سرسخت در برخی از محبوب ترین فیلم های اکشن تمام دوران شناخته شده است. او در فیلم های اکشنی مانند:  راکی  و تمام دنباله های آن بازی کرده است ، جایی که احتمالاً مشهورترین بوکسور هالیوود را میتوانید آنجا پیدا کنید. او همچنین در رامبو ظاهر شده است  ، جایی که نقش یک جانباز جنگ را بازی می کرد. جدیدترین نقش او در فیلمی به این سبک در  (Suicide Squad) بود که صدای شخصیت کوسه را بازیگری میکرد.

2. جیسون استاتهام

https://www.uplooder.net/

جیسون استاتهام  به عنوان یکی از سرسخت ترین مردان هالیوود شناخته می شود. و ما فقط در مورد شخصیت هایی که او در فیلم ها بازی می کند صحبت نمی کنیم. در حقیقت ، بسیاری از مردم از این واقعیت آگاه نیستند که او در برخی از فیلم هایش بدلکاری های خود را انجام داده است حتی بدون اینکه از کارگردان، بدلکاری بخواهد که بازی کند. او بر روی فیلم هایی مانند  (Lock ، Stock و Two Smoking Barrels ،  The Expandables و  The Fast and the Furious) بازی کرده  است.

3. جکی چان

https://www.uplooder.net/

بازیگر چینی چان کنگ سانگ ، که احتمالاً او را جکی چان می شناسید   (نام هنری او در هالیوود) ، احتمالاً نمی تواند از مجموعه ما حذف شود. او نه تنها یک رزمی کار مشهور متخصص در کونگ فو ، کمدین و حتی یک آکروباتیست است ، بلکه او بدلکار هم هست. در واقع، جکی چان یکی از معدود بازیگرانی است که هم بازیگری کرده و هم بدلکاری خودش را. نمونه ای از فیلم های مشهور او اینها هستند: ( ساعت شلوغی ،  بچه کاراته ،  و  همسایه جاسوس) .

4. آرنولد شوارتزنگر

https://www.uplooder.net/

آرنولد شوارتزنگر  حرفه خود را به عنوان بدنساز آغاز کرد و بعد از بازی افسانه ای خود در  فیلم های ترمیناتور ، این فیلم به اولین فیلم سینمایی علمی تخیلی تبدیل شد، اولین فیلم او در سال 1984 اکران شد. پس از آن ،آرنولد پس از بازیگری، به سیاست رویمی آورد. بازگشت بزرگ او به دنیای سینما در سال 2012 با فیلم  (The Expendables 2) بود ، جایی که او در کنار دیگر ستارگان مشهور فیلم های اکشن ، مانند بروس ویلیس ، سیلوستر استالونه و جیسون استاتهام ، که قبلاً به آنها اشاره کردیم ، ظاهر شد.

5. بروس ویلیس

https://www.uplooder.net/

هیچ راهی وجود ندارد که  بروس ویلیس  از مجموعه ما کم شود. او انواع و اقسام نقش ها را بازی کرده است – او حتی در  Friends  به عنوان ستاره مهمان ظاهر شده است. با این حال ، به یاد ماندنی ترین شخصیت های او مشخصاً آنهایی هستند که در فیلم های اکشن بازی کرده اند. به عنوان مثال میتوان به( افسر جان مککلین در  جان سخت ، Korben Dallas در  عنصر پنجم ،  و هری استمپر در  روز قیامت)، اشاره کرد.

6. لیام نیسون

https://www.uplooder.net/

لیام نیسون  هنگامی که در سال 1981 در فیلم( Excalibur) ظاهر شد به شهرت رسید  . از آن پس ، او به دلیل همه کاره بودن خود به عنوان بازیگر مشهور شد. او یک استاد جدی ، یک جاسوس و یک محافظ را مجسم کرده است. در بسیاری از نقش هایش ، او به عنوان یک مرد نترس، درگیر درگیری های جدی ظاهر می شود که باید با برتری از کسی یا با زور، او را حل کند!. این بازیگر در سال 2021 به 69 سالگی می رسد ، با این وجود هنوز در فیلم ( The Marksman) بازیگر نقش اصلی خواهد بود.

7. ژان کلود ون دام

https://www.uplooder.net/

ژان کلود ون دام  بازیگری بلژیکی است که در هنرهای رزمی و تکنیک های مختلف رزمی تخصص دارد. او مانند بسیاری دیگر از بازیگران آینده ، در اوایل دهه هشتاد به ایالات متحده سفر کرد تا به دنبال بازیگری در هالیوود باشد. طولی نکشید که وی پس از بازی در فیلم هایی مانند (Bloodsport ،  Kickboxer ،  Lionheart و  Universal Soldier) توانست توجه عموم را به خود جلب کند  . برخی از هنرهای رزمی که ون دام در آنها تخصص دارد عبارتند از کیک بوکسینگ ، کاراته و…. در حقیقت ، از سال (1976 تا 1980) ، ون دام رکورد 44 پیروزی و 4 شکست در مسابقات تورنمنت و غیر تورنمنت در کاراته را ثبت کرد.

8. چاک نوریس

https://www.uplooder.net/

چاک نوریس  تنها بازیگری نیست که به خاطر حضور در فیلم های پرفروش اکشن مشهور است. او همچنین قهرمان سابق نظامی جهان در تانگ سو دو است. او در سال 1958 بخشی از نیروی هوایی پلیس نظامی بود. پس از بازی در کنار بروس لی در ( فیلم راه اژدها) ، با بازی در چند نقش اصلی در چند فیلم کلاسیک ، نشان داد که او چقدر یک هنرمند رزمی خوب است. نوریس بسیاری از مسابقات قهرمانی هنرهای رزمی را به دست آورد و بعداً رشته خاص خود ، چون کوک دو را تاسیس کرد.

9. دلف لوندگرن

https://www.uplooder.net/

دولف لوندگرن  بازیگری سوئدی است که در هنرهای رزمی مختلف تخصص دارد. او کمربند مشکی در کاراته و جودو دارد و بوکس نیز تمرین می کند. او فارغ از مهارت های بدنی خود به عنوان یک رزمی کار ، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی است و به 6 زبان مسلط است. یکی از اولین حضورهای سینمایی او در سال 1985 در  راکی چهارم بود ، جایی که مورد توجه مطبوعات و عموم قرار گرفت. او همچنین در چندین فیلم اکشن از جمله  (The Expendables 4) بازی کرده است .

10. وین دیزل

https://www.uplooder.net/

وین دیزل  از همان دوران جوانی ، از زمانی که کار حرفه ای خود را به عنوان بازیگر آغاز کرده است ، بازی کرده است. یکی از محبوب ترین شخصیت های او دومینیک تورتو از حماسه سریع و خشمگین است. با این حال ، او همچنین نقش مهمی در فیلم های دیگر مانند ( The Chronicles of Riddick ،  XXX  و  Saving Private Ryan) بازی کرده است . این مرد ممکن است بسیار سخت به نظر برسد و حتی معنی اشک را نیز نداند ، او همچنین ثابت کرده است که می تواند طرفداران را مجبور کند که عاشق صدای او به تنهایی شوند. شاید شما این را نمی دانید ، اما او در واقع صدای گروت را در فیلم مارول ،  نگهبانان کهکشان ، صدا پیشه ای کرده است.

11. دواین “راک” جانسون

https://www.uplooder.net/

دواین جانسون  بیشتر با نام کشتی کچ خود ، The Rock شناخته می شود. این منطقی است زیرا او یک کشتی گیر حرفه ای WWE بود تا سال 2019 زمانی که ورزش را کنار گذاشت تا تمام تمرکز خود را روی حرفه بازیگری خود بگذارد. این مرد در فیلم هایی مانند ( The Fast and the Furious  و  Journey 2: The Mysterious Island) بازی کرده است ، جایی که ما او را در سکانس های اکشن دیدیم بدون اینکه کاریزما و لبخند نمادینی را که باعث می شود همه طرفدارانش بلافاصله عاشقش شوند، از دست بدهد.

دوست دارید کدام یک از این بازیگران مورد علاقه خود را در فیلم های اکشن ببینید؟

مطالب مشابه

تعبیر خواب برف

10 تا از زیباترین زنان ایتالیایی

موزیک ویدیو شهر آشوب از رضا صادقی

موزیک ویدیو تهران از حمید هیراد

منبع
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.