نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام

0

اینستاگرام  یک برنامه محبوب برای ارسال عکس و فیلم برای به اشتراک گذاشتن با دوستان ، خانواده و دنبال کنندگان است. ما بیشتر از این برنامه در گوشی های موبایلمان استفاده میکنیم. ممکن است شما در استفاده از اینستاگرام، مبتدی باشید. برای کمک به شما در شروع کار ، آموزش نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام را برای شما آماده کرده ایم.

توجه: دستورالعمل های این مقاله در مورد ارسال از طریق برنامه گوشی اینستاگرام و با استفاده از گوشی های آیفون یا اندروید کاربرد دارد و فرض بر این است که قبلاً اینستاگرام را بارگیری و نصب کرده اید.

 

نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام

پست گذاشتن در اینستاگرام می تواند در هر زمانی انجام شود ، اگرچه اگر سعی می کنید با استفاده از اینستاگرام یک پیج عالی برای خودتان داشته باشید، ساعاتی هست که بهتر از بقیه ساعات است و بهتر است در این ساعات پست خود را ارسال کنید .

شما همچنین می توانید در پست خود، عکس یا فیلم از گالری خود ارسال کنید ، و لازم نیست آنها را با برنامه اینستاگرام ضبط کنید.

  1. برنامه اینستاگرام را در گوشی خود باز کنید.

  2. روی دکمه +  ( Add ) در پایین ، مرکز صفحه ضربه بزنید  .

  3. با این کار گالری شما باز می شود. ورق بزنید و تصویری را که می خواهید ارسال کنید انتخاب کنید.

نکته: میتونید  چند عکس را در یک زمان ارسال کنید ، ولی آموزش ما بر ارسال یک عکس، متمرکز است.

⇓پیشنهاد برای مطالعه بیشتر⇓   

نحوه بازیابی عکس های حذف شده در اندروید

  1. در روش دیگر ، می توانید روی Photo ضربه بزنید   تا به دوربین اینستاگرام دسترسی داشته باشید تا عکس بگیرید. هنگامی که تصویری را که می خواهید، گرفتید ، روی گزینه Next(بعدی) ضربه بزنید  .

در صفحه بعدی ، گزینه ویرایش و اعمال فیلترها روی تصویر را مشاهده میکنید. گزینه هایی که در اختیار دارید عبارتند از:

  • Lux : این نماد با نمای آفتاب در بالا و مرکز صفحه است. می توانید روی این گزینه ضربه بزنید و سپس با استفاده از لغزنده، سایه ها ، برجسته ها و کنتراست را روشن یا تیره کنید.
  • Filter (فیلتر) : برای تغییر جلوه های اعمال شده روی تصویر ، فیلترهای جداگانه را بکشید. اگر فیلتری را انتخاب کرده اید و آن را دوست ندارید ، همیشه می توانید به ابتدای لیست فیلترها برگردید و روی Normal ضربه بزنید تا هرگونه جلوه حذف شود.
  • Edit (ویرایش) : روی  زبانه Edit در پایین صفحه ضربه بزنید  تا به تنظیمات زاویه ، روشنایی ، کنتراست ، ساختار ، گرما ، اشباع ، برجسته ها ، سایه ها ، وینت و سایر گزینه های ویرایش دسترسی پیدا کنید.

هنگامی که از   گزینه های Lux  و  Edit استفاده می کنید ،  پس از اتمام تنظیمات خود باید روی Done ضربه بزنید  .

⇓پیشنهاد برای مطالعه بیشتر⇓    

نحوه قفل کردن عکس ها و پیام های متنی در اندروید

6. هنگامی که عکس خود را بر اساس رضایت خود تنظیم کردید ، روی Next(بعدی) ضربه بزنید  .

پست اینستاگرام

7. در صفحه بعد ، می توانید  یک کپشن بنویسید ،  افراد را برچسب گذاری کنید ،  مکان اضافه کنید ، و هر شبکه اجتماعی دیگری (مانند فیس بوک ، توییتر یا Tubmblr) را که می خواهید تصویر را به طور همزمان در آنها هم پست کنید ، انتخاب کنید.

8.  برای دسترسی به گزینه های  Turn Off Commenting (خاموش کردن نظر) ، به Share Your Posts to Facebook  (اشتراک گذاشتن پست های خود در فیس بوک)  ،Write Alt Text  (نوشتن متن Alt)  برای عکس های خود و Tag Business Partners (تگ کردن شرکای تجاری)  یا Allow Business Partners to Promote (اجازه دادن به شرکای تجاری برای تبلیغ)، روی Advanced Settings ضربه بزنید  . همه این تنظیمات اختیاری است. پس از اتمام تنظیم این تنظیمات پیشرفته ، روی پیکان رو به چپ در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید تا به پست خود بازگردید.

9. پس از اتمام ایجاد پست خود ، روی گزینه Share (اشتراک گذاری) ضربه بزنید  .

اشتراک در اینستاگرام

10. صفحه بسته می شود و صفحه اصلی اینستاگرام شما باز می شود تا پیشرفت بارگذاری و پس از اتمام بارگذاری، پست ارسالی را به شما نشان داده میشود.

نکته: نگران نباشید.همیشه میتوانید پست های ارسالی خود را تغییر و ویرایش کنید ، همیشه می توانید  پست های خود را حذف کنید .

نحوه ارسال فیلم به اینستاگرام

ارسال ویدئوها در اینستاگرام مشابه ارسال عکس است. تفاوت زمانی است که برای اولین بار روی +  ( Add ) ضربه می زنید  .

برای ارسال یک ویدیو ، یا ویدیویی را که قبلاً از گالری خود ضبط کرده اید انتخاب کنید   یا روی  زبانه Video در پایین صفحه ضربه بزنید  تا دوربین فیلمبرداری باز شود و ویدئویی را که می خواهید استفاده کنید ضبط کنید.

در ویرایش تصویر نیز چند تفاوت وجود دارد. پس از انتخاب یا ضبط ویدیویی که می خواهید از آن استفاده کنید ، روی Next ضربه بزنید   تا ویرایش باز شود.

  1. در این قسمت هم فیلتر هایی برای اعمال روی ویدیوی شما وجود دارد. همچنین میتوانید فیلم خود را برش بدهید یا برای فیلم خود یک جلد قرار بدهید.

فیلتر اینستاگرام

4. اگر از صدایی که در ویدیوی شما وجود دارد خوشتان نمی آید ،  روی نماد Sound Off در بالا ، مرکز صفحه ضربه بزنید  . اگر نظر خود را عوض کردید و تصمیم گرفتید صدا را نگه دارید ، دوباره روی آن ضربه بزنید تا صدا دوباره روشن شود.

5. هنگامی که تنظیم ویدیوی خود را به پایان رساندید ، روی گزینه Next ضربه بزنید تا کپشنی اضافه کنید ، افراد را نشان کنید و مکانی به پست خود اضافه کنید.

6. پس از ایجاد پست خود ، روی Share (اشتراک)  گذاری ضربه بزنید  تا با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته شود.

ارسال در اینستاگرام

نحوه حذف پست ها در اینستاگرام

برای  حذف پست اینستاگرام ، روی (سه نقطه)  در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید ، سپس روی Delete (حذف) ضربه بزنید  . اگر می خواهید پست را از دید سایر کاربران پنهان کنید ، روی Archive (بایگانی)  ضربه بزنید  تا  پست اینستاگرام خود را بایگانی کنید  .

هنگامی که یک پست اینستاگرام را حذف می کنید ، از دید عموم حذف می شود و به پوشه اخیر حذف شده (Recently Deleted folder) شما می رود ، جایی که به مدت 30 روز باقی می ماند و بعد از آن برای همیشه حذف میشود. در این مدت ، می توانید عکس های حذف شده اینستاگرام را با رفتن به Settings > Account Recently Deleted بازیابی  کنید .

امیدواریم توانسته باشیم نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام را به خوبی آموزش بدهیم. با نظرات خود از ما حمایت کنید.

منبع

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.