سامسونگ تولید صفحه نمایش تاشو خود را تقریبا 50 درصد افزایش می دهد

0

  • یک گزارش جدید ادعا می کند که سامسونگ ظرفیت خود را برای ساخت نمایشگرهای تاشو سامسونگ برای گوشی های هوشمند افزایش می دهد.
  • این گزارش می گوید که اواخر امسال، سامسونگ کارخانه تولید نمایشگر خود را در ویتنام گسترش می دهد.
  • نیاز به صفحه نمایش بیشتر به دلیل تقاضای زیاد برای گوشی های تاشو است.

 

کارخانه جدید سامسونگ

Samsung Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 راه اندازی شده اند. با این حال ، ظاهراً این شرکت منتظر نیست تا ببیند آیا در فروش موفق خواهد بود یا خیر. در عوض ، گفته می شود که در آینده به طور کامل به تولید گوشی های هوشمند تاشو می پردازد. گزارش جدیدی از The Korean Economic Daily ادعا می کند که Samsung Display در حال آماده سازی برای توسعه کارخانه بزرگی است که به منظور افزایش تولید صفحه نمایش های انعطاف پذیر طراحی شده است.

این گزارش ادعا می کند که کارخانه نمایشگر سامسونگ در Bac Ninh ، ویتنام ، اواخر امسال توسعه خود را آغاز می کند و در اواخر سال 2021 یا اوایل 2022 تکمیل می شود. پس از پایان کار ، این کارخانه تولید صفحه نمایش تاشو خود را از 17 میلیون دستگاه به 25 میلیون واحد در سال افزایش خواهد داد. این گزارش ادعا می کند که 10 میلیون صفحه نمایش برای گوشی های آینده Galaxy Z Fold و 15 میلیون دستگاه دیگر برای گوشی های کوچکتر Galaxy Z Flip خواهد بود.

 

طبق این گزارش پیش خرید دو گوشی تاشوی سامسونگ در حال حاضر 920،000 واحد در کره جنوبی بوده است. همچنین ادعا می شود که پیش سفارشات در چین از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرده است. در مقایسه ، گلکسی فولد اصلی معیوب فقط 500000 واحد در سراسر جهان فروخت ، در حالی که گوشی های گلکسی Z Fold 2 و Galaxy Z Flip مجموعاً 1.5 میلیون واحد فروش داشتند. این مقاله ادعا می کند که سامسونگ ، 3 میلیون واحد از دو گوشی تاشو جدید خود را در دو ماه اول تولید خود ساخته است.

اگر سامسونگ واقعاً موفق شده است که Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 را به موفقیت های بزرگی برساند ، می توانید شرط بندی کنید که رقابت آن همچنان گوشی های تاشو را در اولویت قرار می دهد. این امر همچنین باید باعث شود Samsung Display سفارشات بیشتری از سازندگان گوشی های سفارشی دریافت کند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.