دانلود کتاب گوسفندی که گرگ شد

0

مشخصات کتاب گوسفندی که گرگ شد

نویسنده : عزیز نسین

دسته بندی : داستان های کوتاه, داستان و رمان طنز

فرمت کتاب: پی دی اف

زبان کتاب: فارسی

حجم فایل دانلودی: کمتر از دو مگابایت

قیمت کتاب: در فضای مجازی 10 هزار تومان، اما برای شما رایگان!

لینک دانلود کتاب در آخرهمین پست قرار گرفته است.

کتاب گوسفندی که گرگ شد شامل مجموعه داستان‌های کوتاه طنز به قلم عزیز نسین  (Aziz Nesin)، نویسنده، فعال فرهنگی،مترجم و طنزپرداز ترکیه‌ای است و از انتشارات گیوا منتشر شده است.

مَحمَت نُصرَت معروف به عزیز نسین، مترجم، نویسنده و طنزنویس اهل ترکیه می باشد که بسیاری از آثار او به هجو دیوان‌سالاری و نابرابری‌های اقتصادی در جامعه وقت ترکیه می پردازد. 

آثار وی به بیش از ۳۰ زبان ترجمه شده‌اند. بسیاری از داستان‌های کوتاه او را رضا همراه، صمد بهرنگی، ثمین باغچه‌بان، احمد شاملو به فارسی ترجمه کرده‌اند.

[product_page id=”5620″]

در بخشی از متن کتاب گوسفندی که گرگ شد می خوانید :

” ولی بره‌کوچولو همچنان غرش می‌کرد و پیش میآمد. 

«چوپان عزیز دیگه خیلی دیر شده.» این را گفت و به روی چوپان حمله کرد. چوپان خواست بگریزد، ولی نتوانست خود را از زیر پنجههای قوی گوسفندی که گرگ شده بود نجات بدهد. 

دندان های تیز گوسفندی که گرگ شده بود، گلوی چوپان را درید. خون گرم چوپان، برفهای سفید بیابان را رنگین کرد و این جمله را برای عبرت سایرین روی برفها نوشت: 

«کاری نکنید که گوسفندها گرگ بشوند.» صدها سال است آن‌ها که خواندن و نوشتن بلد هستند، این داستان را برای بچهها و نوه و نتیجههای خود تعریف میکنند؛ با این حال میبینیم باز هم گاه‌گاهی بزرگترها به خواب غفلت فرو میروند و با کارها و اعمال خود، کاری میکنند که گوسفندها گرگ میشوند. “

برای دانلود کتاب گوسفندی که گرگ شد روی دکمه زیر کلیک کنید.

منبع: گوگل!

 

[product_page id=”5468″]
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.