آموزش قفل کردن عکس ها و پیام های متنی شما

0
نحوه قفل کردن عکس ها و پیام های متنی در اندروید | نیازی نیست برای مخفی کردن پیام های متنی و عکس های خودتون ،دلیل بیارید. این کار حق طبیعی شماست . شاید دوست ندارید فرزندتون عکس هاتون رو ببینه.

روش های مختلفی برای قفل کردن عکس ها ، پیام های متنی و کلا گوشی شما وجود داره.مثلاویژگی درون برنامه ای بعضی برنامه های پیام رسانی تا برنامه هایی که قسمت های مختلف گوشی را قفل میکنند.

در اینجا بهترین برنامه هایی که این امکان را به شما میدهند را معرفی میکنیم.

 App Lock

برنامه AppLock میتونه عکس ها ، برنامه های پیام رسانی یا تقریباً هر برنامه ای را که فکر می کنید،قفل کند. البته در حدی نیست که بتواند پیام ها یا عکس های خاصی را قفل کنه، ولی میتونه کل برنامه را ایمن کنه. در این حالت، وقتی کسی بخواد برنامه رو باز کنه، باید پسورد وارد بکنه (کدی که فقط شما میدونید).

نحوه قفل کردن عکس ها و پیام های متنی در اندروید

AppLock رایگانه و به راحتی میتونید از گوگل پلی نصب کنید. یکی از خوبی های برنامه اینه که وقتی صفحه قفل آن روی یک برنامه ظاهر میشه ، با گفتن “AppLock”، برنامه قفل کننده را لو نمیده! این برنامه فقط یک صفحه قفل ساده نشون میده و یکپارچه سازی خوبی هم با سیستم عامل داره.

نحوه قفل کردن عکس ها و پیام های متنی در اندروید

AppLock ویژگی هایی مثل پاکسازی سیستم و غیره هم داره، ولی بهتره فقط برای ایمن سازی برنامه های خود تون ازش استفاده کنید.

تلگرام

WhatsApp یک برنامه خصوصی نیست.نه تنها به فیس بوک متصل می شود ، بلکه حریم خصوصی و ایمنی زیادی هم نداره. مثلا امکاناتی مثل:  “پاک کردن چت ها” و قفل صفحه را ندارد.

نحوه قفل کردن عکس ها و پیام های متنی در اندروید

⇓پیشنهاد برای مطالعه بیشتر⇓

نحوه بازیابی عکس های حذف شده در اندروید

برنامه هایی مثل Telegram و Signal ( البته سیگنال در ایران معروف نیست )  خیلی بهتر هستند. چون شما میتونید روی این برنامه ها قفل قرار بدید.  هر دو برنامه دارای ویژگی پاک کردن خودکار چت هستند. یعنی پیام ها را پس از مدتی، به صورت خودکار حذف می کنند.

secure folder

خیلی ها ادعا میکنند فقط به خاطر همین ویژگی،از گوشی های سامسونگ استفاده میکنند.. ویژگی پوشه امن (فقط در گوشی های سامسونگ هست) مدتی است که به روز نشده.اما این ویژگی خیلی محبوبه و به شما اجازه میده برنامه ها و داده ها رو رمزگذاری ، قفل و قفل بیومتریک کنید.

نحوه قفل کردن عکس ها و پیام های متنی در اندروید

این ویژگی از امنیت معروف ناکس سامسونگ هم استفاده می کنه .یعنی برنامه های شما هم از دسترسی افراد و هم از تهدیدات آنلاین محافظت می شوند.

بایگانی

اگر به دنبال قفل کردن پیام ها و عکس های خود هستید ، هدفتون اینه که اطلاعات رو از دید دیگران مخفی کنید. با این که بایگانی کردن، اطلاعات حساس شما رو با رمز قفل نمیکنه،ولی بایگانی کردن، یک لایه اضافی حریم خصوصیه و ارزش استفاده رو داره. مثلا شما عکس های خودتون رو به کسی نشون میدید،ولی نمیخواید  عکس های خاصی رو ببینه یا پیام های خاصی دارید و نمیخواید کسی این پیام ها رو ببینه.

نحوه بایگانی کردن، در برنامه ها متفاوته ، ولی اکثر برنامه های پیام رسانی و عکس دارای ویژگی بایگانی هستند.تو خیلی از برنامه های پیام رسانی ، روش بایگانی کردن تقریباً یکسانه. فقط کافیه روی گپ( چت) مورد نظر برای بایگانی کردن نگه دارید ، بعد روی نماد پوشه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید تا بایگانی بشه.

نحوه قفل کردن عکس ها و پیام های متنی در اندروید

در Google Photos ، روی عکسهایی که می خواهید بایگانی شوند ، ضربه بزنید و نگه دارید.بعد روی نماد منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید و انتقال به بایگانی شروع میشه

مطالب مشابه

چگونه صفحه قفل گوشی اندروید خود را سفارشی کنیم

دانلود واتساپ |دانلود آخرین نسخه برنامه واتساپ برای اندروید

گوشی گم شده| چگونه گوشی اندرویدی گم شده خود را پیدا کنیم؟

آموزش تعمیر تلفن آسیب دیده از آب

آموزش واترمارک کردن عکس ها در اندروید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.