نحوه خروج از گوگل در اندروید و کامپیوتر

0

گوشی اندروید مترادف با گوگل است و به محض باز کردن گوشی اندرویدی خود ، اولین چیزی که گوگل  از شما انتظار دارد این است که با حساب گوگل خود وارد سیستم شده و همگام سازی کنید.

اما شاید شما دلتان نخواهد دائماً تحت نظارت گوگل – از طریق گوشی یا کامپیوتر شخصی خود – باشید. یا شاید گوشی اندروید شما به سرقت رفته است و می خواهید مطمئن شوید که هیچ کس نمی تواند به داده های شما دسترسی پیدا کند (هرچند که استفاده از الگوی پین واقعاً باید اولین خط دفاعی شما باشد). به هر حال در هر شرایطی که هستید ، در اینجا نحوه خروج از حساب گوگل خود در گوشی اندروید و کامپیوتر برای شما اماده شده است.

خروج از حساب گوگل با مرورگر کامپیوتر

وسیله ای که همیشه با آن در ارتباط با گوگل هستید، مرورگر کامپیوتر شما است.

بنابراین ، اگر می خواهید از گوگل خارج شوید ، باید اینکار را از طریق مرورگر خود انجام بدهید. ما از جیمیل به عنوان مثال استفاده می کنیم – و بوسیله آن از حساب گوگل خود خارج شویم.

بعد از اینکه حساب جیمیل خود را با مرورگر کامپیوتر باز کردید، روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید ، سپس روی “sign out of all accounts” کلیک کنید.

نحوه خروج از Google در Android و دسکتاپ

کار تمام شد ، اکنون در مرورگر خود از گوگل خارج شده اید و متوجه خواهید شد که وقتی سعی می کنید سرویس های دیگر مانند گوگل درایو یا گوگل داکز را باز کنید ، باید دوباره وارد سیستم شوید.

خروج از حساب گوگل با گوشی اندروید

این روش واضح ترین راه برای خروج از حساب گوگل خود در گوشی اندروید است. برای انجام این کار ، به “accounts←settings” بروید ، سپس روی حساب گوگل خود ضربه بزنید.

نحوه خروج از Google در Android و دسکتاپ

در صفحه آخر روی  “حذف حساب”  کلیک کنید. به شما هشدار داده میشود که با این کار پیام ها ، مخاطبین و سایر داده ها از گوشی اندروید شما حذف می شوند. نگران نباشید – در صورت ورود مجدد به سیستم گوگل خود ، همیشه می توانید آنها را پس بگیرید.

نحوه خروج از Google در Android و دسکتاپ

دوباره روی ”  Remove account ” کلیک کنید ، کار تمام است!

از راه دور از حساب گوگل خود خارج شوید

اگر گوشی اندروید شما به سرقت رفته است یا نگران هستید که هنوز در گوشی های قدیمی یا موقت وارد سیستم شده اید ، می توانید برای خروج از هر دستگاهی از راه دور به سایت myaccount.google.com بروید .

نحوه خروج از Google در Android و دسکتاپ

پس از ورود به سایت ، روی “ Security→Your devices ” کلیک کنید ، سپس روی نماد منوی سه نقطه در کنار دستگاه هایی که می خواهید از آنها خارج شوید کلیک کنید و روی  “sign out”  کلیک کنید.

نحوه خروج از Google در Android و دسکتاپ

خودشه. اگر برای استفاده از گوشی اندروید خود کمک بیشتری می خواهید؟ پس به مقالات دیگر ما مراجعه کنید.

مطالب مشابه

Google Docs| حل مشکل کار نکردن تایپ صوتی Google Docs

گوشی اندروید جدید و اولین کارهایی که باید قبل از استفاده از آن انجام دهید

افزایش سرعت کامپیوتر با 11 نکته (قبل از خرید کامپیوتر جدید)

10 مورد از بهترین برنامه های ضبط صدا برای اندروید

کیبورد گوگل برای اندروید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.