چگونه اندروید خود را شبیه iPhone کنیم؟

0

آیفون یک گوشی عالی با طراحی جذاب است. اگر از ظاهر گوشی اندرویدی خود خسته شده اید یا فقط از میزان سفارشی سازی گوشی اندروید خود شگفت زده شده اید ، برنامه های زیادی وجود دارد که می توانید نصب کنید تا گوشی اندرویدی شما شبیه iPhone (یا هر تلفن دیگری) شود.

Phone 12 Launcher

برای اینکه دستگاه اندرویدی خود را شبیه iPhone کنید ، به Phone 12 Launcher نیاز دارید . بلافاصله پس از نصب برنامه ، احساس می کنید که در حال نگاه کردن به iPhone هستید. نمادهای برنامه به آنهایی که در iPhone می بینید تغییر می کند.

چگونه اندروید خود را شبیه iPhone کنیم؟

راه انداز جدا از ابزارهای اندرویدی از ویجت های خود پشتیبانی می کند. همچنین یک پنل سمت چپ وجود دارد که دارای میانبرهایی برای برنامه هایی مانند مخاطبین و آب و هوا به همراه سایر برنامه های پیشنهادی است. این برنامه همچنین از عملکرد صفحه قفل پشتیبانی می کند که رمز عبور و قفل الگو را نمایش می دهد.

چگونه اندروید خود را شبیه iPhone کنیم؟

برای نمایش مرکز کنترل ، نوار اطلاع رسانی iOS ، باید اجازه همپوشانی روی برنامه های دیگر را بدهید. همچنین ، می توانید به تنظیمات راه انداز بروید و مواردی مانند تصویر زمینه ، حرکت کشویی ، صفحه قفل ، قفل برنامه ، جلوه اسکرول ، بارانداز ، بریدگی iPhone X و موارد دیگر را تغییر دهید.

iMusic – پخش کننده موسیقی

اجازه دهید به دستگاه پخش کننده موسیقی نیز ظاهر iOS بدهید. برنامه ای که شما نیاز دارید iMusic – Music Player است . با استفاده از این پخش کننده موسیقی ، می توانید به فایل های صوتی با فرمت های مختلف مانند WAV ، MP3 ، AAC ، FLAC ، 3GP ، OGG و MIDI گوش دهید.

چگونه اندروید را شبیه ایفون بکنیم؟

این صفحه نمایش عالی دارد که دارای iOS 14 ، سبک تلفن 12 Pro Max است. همچنین می توانید یک تایمر خواب تنظیم کنید که زنگ موسیقی را فعال می کند.

روی سه نقطه در بالا سمت چپ ضربه بزنید تا به گزینه هایی مانند تکرار ، شفل ، اکولایزر و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید آهنگ خاصی را در نوار جستجو جستجو کرده و اشعار را بصورت آفلاین دریافت کنید.

iCalendar

iCalendar تقویم iOS را که همیشه با سبک iOS 14 می خواستید به شما می دهد. این برنامه با تقویم گوگل سازگار است و طراحی بی زحمتی دارد. خواندن آن آسان است ، با رابط کاربری بسیار قابل استفاده که برای ورود سریع رویدادها مفید است. در نتیجه ، می توانید برنامه کاری خود را پیگیری کرده و یادآوری ها را تنظیم کنید.

چگونه اندروید را شبیه ایفون بکنیم؟

هنگام ایجاد یک رویداد ، می توانید تقویمی را که می خواهید به آن اضافه کنید انتخاب کنید. همچنین می توانید رویداد را تکرار کرده و هشدار اضافه کنید. وقتی روی یک تاریخ با یک رویداد ضربه می زنید ، رویداد در زیر تقویم نمایش داده می شود. این یک برنامه ساده است ، اما اگر دقیقاً همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید عالی است.

سخن پایانی

در پایان ، شما همچنان یک دستگاه Android دارید ، اما حداقل با استفاده از این برنامه ها می توانید از طراحی iOS لذت ببرید . آیا برنامه ای را که ممکن است قبلاً از آن استفاده می کنید ، از دست داده ام؟ آن را در نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید!

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.