4 روش برای تغییر رنگ صفحه کلید سامسونگ

 

صفحه کلید پیشفرض گوشی های سامسونگ قابلیت سفارشی کردن دارد. در واقع شما می توانید اندازه، سبک طرح بندی، شفافیت، اندازه فونت و موارد دیگر را تغییر بدهید. همچنین شما میتوانید رنگ این صفحه کلید را هم طبق دلخواه خود عوض کنید. چون رنگ پیشفرض این کیبورد گاهی برایمان خسته کننده میشود.

 

در این پست 4 روش را به شما یاد میدهیم تا بتوانید رنگ صفحه کلید گوشی سامسونگ خود را عوض کنید و کیبوردی جذاب تر داشته باشید. پس همراه ما باشید.

 

*استفاده از حالت dark

یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر رنگ صفحه کلید سامسونگ، تغییر تم گوشی به حالت dark است. با فعال کردن حالت دارک در گوشی های سامسونگ گلکسی، صفحه کلید به رنگ سیاه در می آید. برای فعال کردن و امتحان این حالت به مسیر  settings >display  بروید. حال روی دایره ای که زیر حالت تم dark است ضربه بزنید. این کار را از قسمت تنظیمات سری گوشی هم میتوانید انجام دهید.

 

 4 روش برای تغییر رنگ صفحه کلید سامسونگ

* تم های صفحه کلید سامسونگ

 

صفحه کلید سامسونگ 4 تم قابل انتخاب در اختیار شما قرار میدهد. میتوانید یکی یکی ان ها را فعال کنید تا گزینه دلخواه خود را پیدا کنید.

برای این کار به مسیر  settings > general management   بروید. حال در اینجا روی  samsung keyboard settings  کلیک کنید. در صفحه باز شده روی theme کلیک کرده و گزینه دلخواه خود را انتخاب کنید.

 4 روش برای تغییر رنگ صفحه کلید سامسونگ

 

 4 روش برای تغییر رنگ صفحه کلید سامسونگ

نکته: مطمئن شوید که حالت تم dark را انتخاب نکرده باشید، چون در اینصورت تم ها، خاکستری دیده خواهند شد.

 

*رنگ های کنتراست بالا

 

اگر تم های قبلی را نمی پسندید، میتوانید از رنگ های با کنتراست بالای صفحه کلید استفاده کنید.

به مسیر  settings > general management > samsung keyboard   بروید. حال گزینه  high contrast keyboard  را فعال کنید و از بین تم های موجود در این قسمت تم دلخواه را برای صفحه کلید گوشی خود انتخاب کنید.

 

 4 روش برای تغییر رنگ صفحه کلید سامسونگ

*تم های کهکشان

اگر هیچکدام از روش های بالا مورد پسند شما نبود، میتوانید آخرین گزینه را امتحان کنید. میتوانید با عوض کردن تم گوشی خود، رنگ صفحه کلید را هم تغییر بدهید. نکته خوب اینست که سامسونگ، به طور پیش فرض مخزنی پر از تم های گوناگون رایگان و پولی دارد که به راحتی می توانید از آنها استفاده بکنید. پس هیچ نیازی به برنامه ی دیگری برای انجام این کار نیست.

 

به مسیر  settings > themes  بروید. حال میتوانید در اینجا به سادگی و سریعا یک اکانت سامسونگ ایجاد کنید ( برای استفاده از تم ها اکانت ضروری است) . بعد از اینکه با اکانت سامسونگ خود وارد شدید، تم ها در دسترس شما قرار می گیرد. از نوار جست و جوی بالای صفحه هم میتوانید برای یافتن تم دلخواه خود استفاده کنید. 

 4 روش برای تغییر رنگ صفحه کلید سامسونگ

 

وقتی که تم دلخواه خود را پیدا کردید و ان تم رایگان هم بود، روی آن ضربه بزنید و بعد بارگیری را بزنید تا تم روی گوشی شما دانلود شود. حالا با زدن گزینه  Apply  میتوانید تم دانلود شده را فعال کنید.

 4 روش برای تغییر رنگ صفحه کلید سامسونگ

 

 4 روش برای تغییر رنگ صفحه کلید سامسونگ

 

امیدواریم این مطلب مفید بوده باشد. با ثبت امتیاز و نظر دادن، به ما دلگرمی و انرژی ادامه راه را بدهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.